10.01.2022

Tallinna Vindi Lasteaed on jõudnud nooruslikku keskikka

Lasteaed tähistas 07. jaanuaril sünnipäeva, seekord siis juba 45.

Kuigi  lasteaia õige sünnipäev  on 16. detsemberil, siis vaatamata väikesele hilinemisele sai pidu ikkagi peetud. Sellel päeval kohtusid üle pika aja kõik lasteaia rühmad Tuisu tn 20 õuealal. Kolm rühma asuvad siin asenduspinnal ja ülejäänud 4 rühma sõidutas selleks sündmuseks kohale tellitud buss.
Sünnipäev algas õnnitluskõnedega ja siis läksid lapsed „reisile“ koos muinasjututegelastega aardekirstu peidetud üllatust otsima. Kuigi kogu üritus toimus õues ja ilm oli päris külm, siis hoidis lõbus muusika ja tantsimine meid kõiki soojas.


Lastele ja personalile on veel üks üllatus, see oli tore lõbusõidurong. Kõik soovijad said sõita rongiga ja laulda vahvaid laule. Kes tundis, et külm näpistab sai saalis sooja teed juua.


Kinkimise rõõm on üks oluline tunne ja seda jagasid meiega Kristiine Linnaosa vanem  Jaanus Riibe, Maret Truusalu ja Julia Voinova. Lasteaed sai Kristiine Linnaosa poolt süntesaatori. Haridusametist tulid meid õnnitlema Piret Lind  ja Anastasia Kozitsyna, kes kinkisid väga kauni vaagna.  Rühmad olid valmistanud ühistöödena sünnipäevakaarte.  

Sünnipäevpidu oli meeleolukas ja meie soov on, et kõik oleksid terved  ning hoitud!

Aitäh kõigile!

Tallinna Vindi Lasteaia direktor Nonna Meltsas ning suured ja väikesed Vindikesed

Uudise rubriigid: