12.02.2020

Tähistasime sõbrapäeva ja maskoti Vimmeli 7. sünnipäeva!

12. veebruaril tähistas Virmalise lasteaed kaht väga olulist sündmust - sõbrapäeva ning lasteaia maskoti pingviin Vimmeli 7. sünnipäeva! Pidu juhtis muusikasõbrast Mutionu, keda kehastas lasteaia muusikaõpetaja Triin-Berit.

Vimmeli sünnipäeva ja sõbrapäeva tähistamine 12.02.20Sel õppeaastal on läbivaks teemaks “Vimmel uurib, miks muld kunagi ei maga?” ning seetõttu Mutionu ja teised mulla-elukad, kes suunavad muuhulgas rohkem mõtlema loodusele, nii selle ilule kui ka kaasaja probleemidele, on meil regulaarsed külalised.

Pärast sissejuhatavat “Virmalise laulu” ja Ave Kumpase lõbusat armastuse jagamise laulumängu saabus ka päevakangelane Vimmel, kellena astus sel korral üles Uudistajate rühma õpetaja abi Ksenia. Koos lauldi kunagise muusikaõpetaja Diana loodud “Vimmeli laulu”, sünnipäevalaulu, tantsiti legendaarse Leopoldi tantsu “Kõige suurem sõber” ning sõpradele pühendati veel laulu “Musituul” (Margrit Kits) ja laulumängu “Sõbrake” (Kersti Kuusk). Sünnipäevalaps aitas enne Antarktikasse naasmist veel pidulistel suu magusaks teha ning rõõmsas sõbrapäevameeleolus jätkati õues mängides.

Vimmel ja Virmalised tervitavad oma sõpru-tuttavaid ning soovivad kõigile lõbusat ja meeleolukat sõbrapäeva!

Virmalise Lasteaia muusikaõpetaja Triin-Berit Kornel

Sõbrapäeva tähistamine 12.02.20 II

Uudise rubriigid: