Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kooli üldkontaktid

 

​​​​​​
Kooli personal Nimi Telefon: E-post: 
Direktor Katri Siikki

652 5060
Vastuvõtt kokkuleppel telefoni teel (8.00 – 16:00)

katri.siikki@53keskkool.ee
Sekretär Svetlana Iljina 652 1643 info@53keskkool.ee
Õppealajuhataja / HEV koordinaator Jelena Petrenko 652 2253
Vastuvõtt kokkuleppel telefoni teel (8.00 – 16:00)
jelena.petrenko@53keskkool.ee
Algklasside juhendaja Olga Kizikova 652 1644
Vastuvõtt kokkuleppel telefoni teel (8.00 – 16:00)
olga.kizikova@53keskkool.ee
Juhiabi Juanita Lambot 652 1552 j.lambot@rmtp.tln.edu.ee
It tugiisik Maksim Tšižov 6521597 maksim.tsizov@53keskkool.ee 
Haridustehnoloog Jevgenia Tkatšova 6506487 jevgenia.tkachova@53keskkool.ee
Huvijuht Elina Lebenštein-Shemetova 652 4214 elina.lebenshtein@53keskkool.ee 
Huvijuhiasendaja Jaroslava Kotjužinskaja   jaroslava.kotjuzhinskaja@53keskkool.ee  
Psühholoog Ljudmilla Stolin 652 2602 ljudmilla.stolin@53keskkool.ee 
Sotsiaalpedagoog Ioulia Meier 652 1011 ioulia.meier@53keskkool.ee 
Logopeed Anna Malahhova 5649 7679 anna.malahhova@53keskkool.ee  
Kooli medõde Erika Gontšarenko 652 2566 erika.gontsharenko@kth.ee
Raamatukoguhoidja Tatjana Nekrassova 652 2345 tatiana.nekrassova@53keskkool.ee   
Kooli kantselei on avatud E-R 8:00-16:00.
  • Registrikood: 75018454
  • Adress: J. Sütiste tee 42, 13420, Tallinn, Harju maakond
 

Viimati muudetud 01.02.2023