Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

II ülelinnaline lasteaedade tantsupidu Tallinna Allika Lasteaias

II ülelinnaline lasteaedade tantsupidu Tallinna Allika Lasteaias

23. mail algusega algusega kell 16 toimus Tallinna Allika Lasteaia õuealal suurepärane ühine laste tantsupidu ülelinnalise lasteaedade tantsupeo raames.

Kokku osales meie tantsupeol 100 last! Oli väga meeldiv, et ka paljud lapsevanemad olid võtnud aja, et tulla oma laste peole.
Ühistantsupeol esitati seitse tantsu: "Kägaratants", "Sternpolka", "Lastetants", "Pliks-plaks", Tõmba, Jüri!", "Kaera-Jaan" ja "Kalli-kalli".
Väga suur tänu rühmaõpetajatele ning muusikaõpetajale, kes lastele tantsud selgeks õpetasid. 

Tantsu õppimine on pikaajaline protsess, kus oskused tekivad ainult järjepideva harjutamise tulemusel. Meie ajus on mälu jaoks erinevad osad ja lihasmälu osa kogu ajus on üsna suur. Just lihasmälus salvestuvad väga erinevad oskused, näiteks pillimänguoskus (klaveri- või viiulimänguoskus jt.), erinevate füüsiliste spordialadega tegelemisel saavutatavad oskused ja  samuti tantsuoskus. Lihasmälu osa on teistest mälu osadest, kus asuvad õpitud faktiteadmised  või mälestused kogetud sündmustest, eraldi. Laste esinemine näitas kui palju olid õpetajad nendega varem süsteemselt tööd teinud ja harjutanud.