Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Suvine töökorraldus

Tallinna Allika Lasteaed töötab terve suvi, kollektiivpuhkust ei ole. Suveperioodil tuleb arvestada sellega, et rühmades toimetavad lastega erinevad õpetajad ja abipersonal vastavalt koostatud töötajate puhkusegraafikule.
Isadepäev 1.jpg

Tähistasime isadepäeva

Tallinna Allika Lasteaias möödus isadepäeva nädal, mille eesmärk oli teadvustada isa rolliga seonduvaid hoiakuid peres ja väärtustades isa aktiivsust lapse arengu toetamisel. Kõikides rühmades valmisid isadepäevaks üllatused. Esmaspäeval, 13. novembril toimus koos isadega hommikuvõimlemine saalis lasteaia liikumisõpetaja Larissa juhendamisel. Samuti olid isad oodatud rühma koos lapsega hommikuputru sööma.
IMG_8294.jpg

Tähtede lava 2023 eelvoor

Pühapäeval, 15.oktoobril toimus Mustamäel, Kultuurikeskuses Kaja laulukonkursi "Tallinna Tähede lava 2023" eelvoor, kus lavale astusid Mustamäe parimad laululapsed vanuses 3-13 aastat.
IMG_8288.jpg

Vaimse tervise kuu

Oktoober on vaimse tervise kuu. Head suhted peres, sõpruskonnas ja laiemalt aitavad hoida meie endi ja me lähedaste vaimset tervist.
IMG_8293.jpg

Sügispidu lasteaias

Teisipäeval, 10.oktoobril toimus lasteaias mängupidu: "Mida sügis meile tõi?" Muusikaõpetaja Lilija juhendamisel lapsed laulsid sügislaule ning tantsisid.
IMG_7235.jpg

Autovaba päev

22. septembril peetava autovaba päeva eesmärgiks on julgustada autojuhte vähemalt üheks päevaks auto hülgama, et kasutada selle asemel ühistransporti, jalgratast või oma jalgu.