Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Andmekaitse

Andmekaitse

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium juhindub isikuandmete töötlemisel kehtivatest isikuandmete töötlemist reguleerivatest õigusnormidest ja Tallinna linna andmekaitsetingimustest.

Isikuandmete kaitse seadus

Töötleme õpilaste, vanemate ja kooli töötajate isikuandmeid (näiteks ees- ja perekonnanimi, isikukood, sünniaeg, elukoha aadress, kontaktandmed jm) järgmiselt:

  • avaliku ülesande täitmisel,
  • põhitegevuse täitmisel ,
  • õppetöö tugiteenuste osutamisel,
  • lepingute täitmisel.

Kui soovime Teie isikuandmeid töödelda eespool nimetamata alusel, küsime Teilt selleks nõusoleku ning nimetame töödeldavad isikuandmed. Kui Te nõusolekut ei anna või võtate selle tagasi, siis me Teie isikuandmeid ei töötle. Nõusoleku tagasivõtmiseks tuleb esitada avaldus e-posti aadressil [email protected]. Isikuandmete töötlemise nõusoleku vormi saab liida SIIT.

Tallinna Andmetöötlusregister.

Kooli andmetöötlusi näeb kui valida Tallinna Andmetöötlusregistri veebilehel otsingu lahtril ja seejärel nupu “Vali asutus” alt Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium ning seejärel vajutada nuppu “Otsin”.

Kool ei jaga isiku andmeid kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui seda nõuavad seadused või kui seda on vaja õppetöö tugiteenuste osutamiseks (toitlustus, e-õpilaspilet, e-päevik jmt).

  • Kooli andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab Tallinna Linnakantselei linnasekretäri büroo andmekaitsespetsialist. Linna andmekaitsespetsialistiga saab võtta ühendust e-posti aadressil [email protected].
  • Andmekaitse kontaktisik on kooli infojuht (kooli IT meeskonna kontaktid), kelle ülesandeks on koordineerida kooli andmekaitse küsimuste lahendamist.

Andmekaitse Inspektsiooni koduleht: http://www.aki.ee/

Viimati muudetud 27.10.2023