Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Esimene rahvusvaheline kohtumine projekti Erasmus+ „Green Teachers for Green Kids“ raames.

Esimene rahvusvaheline kohtumine projekti Erasmus+ „Green Teachers for Green Kids“ raames.

Ajavahemikul 28.-31.03.2022 leidis Türgis, Unye linnas aset esimene rahvusvaheline kohtumine projekti Erasmus+ „Green Teachers for Green Kids“ raames, mis tõi kokku kõikide projektis osalevate riikide esindajad.

Meid tervitas külalislahkelt Anafarta Algkool. Kooli õpilased esinesid rahvarõivastes tantsude ja lauludega, kooli juhtkond ja õpetajad tutvustasid oma koolimaja ja õpitingimusi. Pärast pidulikku osa toimus konverents, kus kõik partnerid pidasid ettekandeid oma riigi ja õppeasutuse kohta. Konverents oli väga inspireeriv kõigi osalejate jaoks. Järgnevatel päevadel arutati projekti järgmiste etappide ja tulevikuplaanide üle. Vabal ajal olid korraldatud õppekäigud Amasya, Samsuni ja Ordu linnadesse. Amasyas külastasime arheoloogiamuuseumi, Ferhati ja Shirini armastuse muuseumi, Jasoni Neeme. Etnograafiamuuseumis tutvusime Türgi traditsioonilise Ebru kunstitehnikaga, võtsime ette jalutskäigu mööda Unye linna maalilist laudteed.

Kõik osalejad jäid väga rahule Türgi poolt korraldatud tegevuste ja jagatud materjalidega ning ollakse juba põnevil, et mida Rootsi järgmisena meile pakub! Tulime tagasi positiivsete emotsioonide ja uute ideedega.