Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Arhiivi üldpäring

Soovitame võimalusel eelistada asutusse kohale tulemise asemel e-teenuseid ning suhtlemist e-posti ja telefoni teel .

 

Teabe väljastamine arhiivist arhiiviteatiste, päringuvastuste, ärakirjade ja väljavõtetena. Kasuta seda teenust siis, kui Sinu päring ei ole ei Hooneregistri arhiivi dokumentide päring, ega tööstaaži päring ega omandiõiguslike andmete päring. Vastuse päringule saad üldjuhul 30 päeva jooksul. Võimalik on taotleda ka kiirteenust: esitatud arhiivipäringule saab võimaluse korral vastuse 2 tööpäeva jooksul. Kiirteenuse tasu on 15 eurot. Vastav soov tuleb päringut esitades ära märkida, arhiivi kantselei annab tagasisidet selle realiseerimise võimalikkuse kohta.

Olemas on ka võimalus esitada päringuid uurimistöö või isikliku teabevajaduse tarbeks - selliste päringuvastuste tasu on 15 eurot vastuse kohta. Õiguste või tehingute tõestamiseks väljastatavad arhiiviteatised maksustatakse endiselt riigilõivuga (15 eurot).

Arhiivipäringu vastuse saamiseks tuleb tasuda riigilõiv või päringuvastuse tasu ning koopiate ja/või kiirteenuse tasu. NB! Ärge tasuge enne, kui linnaarhiiv on teid teavitanud tasutavast summast!