Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

8. jalgpalli klass

8. jalgpalli klass

EJL poolt on eesotsas Marko Lelov ja Tallinna Arte Gümnaasiumi poolt Lilli Arumäe. Jalgpalliakadeemia peatreeneriks Marko Pärnpuu, treenerite tiimi kuulub  Andres Oper ja väravavahtide juhendamise eest vastutab Andrus Lukjanov. Kehalise ettevalmistuse eest vastutab Martin Aasna ja füsioterapeudina tegutseb Sten Ütsmüts.

Eesmärk: jalgpalliklubide parimad mängijad treenivad ja õpivad koos, moodustades ühtlase ja tugevatasemelise treeninggrupi. Tagatud on parimad treenimistingimused: EJLi jalgpallihall, Sportland Arena, Nike Arena, fitnessisaalid nii koolis kui ka Arenal, kvalifitseeritud treenerid, läbimõeldud treeningmetoodika ja –protsess.

Õpilastele on tagatud optimaalne õppimise, treenimise ja  puhkamise vahekord. Mängija arengut toetav päevaplaan Eesti Jalgpalli Liidu ja Tallinna Arte Gümnaasiumi koostöös. Paindlik tunniplaan ja jalgpalliliidupoolne õpiabi.

Valik ja kriteeriumid:

Klassi võetakse 20-26 õpilast. Akadeemia periood toimub kahe õppeaasta vältel ehk 8. ja 9. klassis.

Vastu võetakse mängijad:

  • U14 piirkondlike treeningute treenerite heakskiit ja klubide soovitused.
  • Hea esinemine noorte U14 vanuseklassi meistrivõistlustel

    Vastuvõtuga tegeleb akadeemia juht Marko Lelov, kes vaatab üle mängija sportlikud tulemused ja Tallinna Arte Gümnaasiumi õppejuht Lilli Arumäe, kes vaatab üle õpilaste akadeemilised tulemused.

Viimati muudetud 21.02.2024