Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Ainekojad

Klassiõpetajate ainekoja juht Kersti Reinapu kersti.reinapu@arte.edu.ee
Eesti keele ainekoja juht Sirly Hiiemäe sirly.hiiemae@arte.edu.ee
Sotsiaalainete ainekoja juht Arvis Kiristaja arvis.kiristaja@arte.edu.ee
Loodusainete ainekoja juht Eliis Pint eliis.pint@arte.edu.ee
Matemaatika ainekoja juht Helju Hansen

helju.hansen@arte.edu.ee

Kunstide ainekoja juht Eneli Šank

eneli.sank@arte.edu.ee

Kehalise kasvatuse ainekoja juht Evelin Lepa

evelin.lepa@arte.edu.ee

Muusika ainekoja juht Helina Loorents

helina.loorents@arte.edu.ee

Inglise, saksa ja prantsuse keele ainekoja juht Riin Ahlberg

riin.ahlberg@arte.edu.ee

Vene keele ainekoja juht Nadežda Mirontšik

nadezda.mirontsik@arte.edu.ee

Tugimeeskonna juht, HEVKO Alje Tooming

alje.tooming@arte.edu.ee

Viimati muudetud 11.10.2021