Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Ainekojad

Klassiõpetajate ainekoja juht Kersti Reinapu kersti.reinapu@arte.edu.ee  
Eesti keele ainekoja juht Külli Hansen kylli.hansen@arte.edu.ee  
Sotsiaalainete ainekoja juht Arvis Kiristaja arvis.kiristaja@arte.edu.ee  
Loodusainete ainekoja juht Eliis Pint eliis.pint@arte.edu.ee  
Matemaatika ainekoja juht Helju Hansen
Sandra Sooniste

helju.hansen@arte.edu.ee
sandra.sooniste@arte.edu.ee

 
Kunstide ainekoja juht Heli Kompus

heli.kompus@arte.edu.ee

 
Kehalise kasvatuse ainekoja juht Evelin Lepa

evelin.lepa@arte.edu.ee

 
Muusika ainekoja juht Helina Loorents

helina.loorents@arte.edu.ee

 
Inglise, saksa ja prantsuse keele ainekoja juht Riin Ahlberg

riin.ahlberg@arte.edu.ee

 
Vene keele ainekoja juht Nadežda Mirontšik

nadezda.mirontsik@arte.edu.ee

 
Tugimeeskonna juht, HEVKO Ljubov Iljinskaja

 

ljubov.iljinskaja@arte.edu.ee

 

 

Viimati muudetud 26.09.2022