Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Eelkool

Eelkool

Eelkooli ootame 6-7 aastaseid lapsi, kes astuvad I klassi septembris 2024.

Eelkool algab 19. või 20. septembril 2023 ja lõpeb 17. aprillil 2024. Õppetöö toimub üks kord nädalas teisipäeviti või kolmapäeviti kell 16.00 – 18.15. Õppetööd viivad läbi Tallinna Arte Gümnaasiumi klassiõpetajad ja muusikaõpetajad. Eelkooli tööd korraldab Tallinna Arte Gümnaasiumi Sihtasutus.

Eelkooli lapsevanemate koosolek toimub 14. septembril kell 18.00.

Eelkooli kuutasu on 60€, sh kohatasu 4€, arved esitatakse vastavalt toimunud õppepäevadele. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetööd ei toimu.

Registreerimine
Eelkooli võetakse lapsi avalduse alusel. Digitaalselt allkirjastatud avaldus saata [email protected]  või tuua paberkandjal kooli kantseleisse alates 1.aprillist – 9. septembrini 2023.Õppetööst eelkoolis:
Eelkooli eesmärk on aidata lapsel kooliga kohaneda, anda õpi- ja suhtluskogemust. Aitame lapsel  avastada, et õppimine on tore ja huvitav. Eelkoolis olevad tegevused on kooskõlas alushariduse õppekava. Toimuvad eesti keele, matemaatika, muusika ja käelise tegevuse tunnid.

Tunnid algavad kell 16.00 ja koolipäev lõpeb kell 18.15. Õpetajad tulevad õpilastele garderoobi järgi ja toovad peale tundide lõppu tagasi garderoobi.

Õpilasel on tunnis alati kaasas:
Vähemalt 2 teritatud harilikku, kustukumm, värvilised pliiatsid, õlipastellid, vildikad, kogumiskarbiga teritaja, jooneline vihik (16 joont), kiirköitja, käärid, liim.
Väikeseks pausiks palume kaasa võtta mõni väike tervislik „amps” ja kindlasti pudel veega

Viimati muudetud 11.08.2023