Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Eelkool

Eelkooli ootame 6-7 aastaseid lapsi, kes astuvad I klassi septembris 2023.

Eelkool algab 20. või 21. septembril 2022 ja lõpeb 19. aprillil 2023. Õppetöö toimub üks kord nädalas teisipäeviti või kolmapäeviti kell 16.00 – 18:15. Õppetööd viivad läbi Tallinna Arte Gümnaasiumi klassiõpetajad ja muusikaõpetajad. Eelkooli tööd korraldab Tallinna Arte Gümnaasiumi Sihtasutus.

Eelkooli kuutasu on 48€, sh kohatasu 4€, arved esitatakse vastavalt toimunud õppepäevadele. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetööd ei toimu.

Registreerimine
Eelkooli võetakse lapsi avalduse alusel. Digitaalselt allkirjastatud avaldus saata heli.mand@arte.edu.ee  või tuua paberkandjal kooli kantseleisse alates 1.aprillist – 9. septembrini 2022.

Õppetööst eelkoolis:
Eelkooli eesmärk on aidata lapsel kooliga kohaneda, anda õpi- ja suhtluskogemust. Aitame lapsel  avastada, et õppimine on tore ja huvitav. Eelkoolis olevad tegevused on kooskõlas alushariduse õppekavaga. Toimuvad eesti keele, matemaatika, muusika ja käelise tegevuse tunnid.

 

Tunnid algavad kell ja koolipäev lõpeb kell 18:20. Õpetajad tulevad õpilastele garderoobi järgi ja toovad peale tundide lõppu tagasi garderoobi.

Õpilasel on tunnis alati kaasas:
Vähemalt 2 teritatud harilikku, kustukumm, värvilised pliiatsid, õlipastellid, vildikad, kogumiskarbiga teritaja, jooneline vihik (16 joont), kiirköitja, käärid, liim.
Väikeseks pausiks palume kaasa võtta mõni väike tervislik „amps” ja kindlasti pudel veega.
       
Palun andke võimalusel teada, kui õpilane eelkoolist puudub:
Õpetaja Kerstile:  kersti.reinapu@arte.edu.ee
Õpetaja Heidile:  heidi.raidlepp@arte.edu.ee

Eelkooli lapsevanemate koosolek on 15.septembril kell 18.00 kooli aatriumis.

Viimati muudetud 15.09.2022