Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajad

Distantsõppe ajal on õpetajad valmis tegema Google Meet`i keskkonnas videokonsultatsioone. Aja kokkuleppimiseks ja teema täpsustamiseks tuleb aineõpetajale saata e-kiri.

 

A B C D E F G H I J K L M N O P R S Z T U V Õ Ä Ö Ü

 

                        

A

 

Aasmaa Riina

Riina.Aasmaa@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 

Vastuvõtt ruumis: R100

 

 

Ahlberg Riin

Riin.Ahlberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R207

  

 

Arge Priit

Priit.Arge@arte.edu.ee

Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

  

Arumäe Lilli

Lilli.Arumae@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:00 - 15:30

 
Vastuvõtt ruumis: R335


 

B

 

Bulai Lilia

Lilia.Bulai@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

 
Vastuvõtt ruumis:  R310


 

C

 


 

D

 


 

 

E

 

Eikla Tiia

Tiia.Eikla@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:45 - 16:00

Vastuvõtt ruumis: R337


 

F

 


 

G

 

Gruzdev Mihhail

Mihhail.Gruzdev@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 14:00-15:00 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R338

  

Golub Anastasia

Anastasia.Golub@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 12:55 - 14:35 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R312


 

H

 

Hansen Helju

Helju.Hansen@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K, N 14:40 - 15:25, K 13:50 - 14:35
 

Vastuvõtt ruumis: R400

 

 

Hansen Külli

Kylli.Hansen@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 15:00 - 16:00
 

Vastuvõtt ruumis: R123

 

 

Hiiemäe Sirly

Sirly.Hiiemae@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  R122

 

 

Hunt Kaire

Kaire.Hunt@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 13:50 - 14:35
 

Vastuvõtt ruumis:  R330

 

 

Hütt Petri

Petri.Hutt@arte.edu.ee
Konsultatsioon: R 14:45 - 15:35
 

Vastuvõtt ruumis: R340

 

 


 

I

 

Ilisson Monika

Monika.Ilisson@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

Ilves Risto

Risto.Ilves@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis: 


 

J

 

Jefimova Oksana-Kristiina

Oksana-Kristiina.Jefimova@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  R313

 

 

 

Jõhvik Urve

Urve.Johvik@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 13:50 - 14:35
 

Vastuvõtt ruumis: R101


 

K

 

Kaha Inga

Inga.Kaha@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 13:45 - 15:00 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  Kokkuleppel

  

 

Kiristaja Arvis

Arvis.Kiristaja@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 15:00 - 16:00
 

Vastuvõtt ruumis:  R208

  

  

Kompus Heli

Heli.Kompus@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 
 

Vastuvõtt ruumis: R021

 

 

Käär Siret

Siret.Kaar@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R111


 

L

 

Laidinen Irina

Irina.Laidinen@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis: 

 

 

Lang Maris

Maris.Lang@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:00 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R204

 

Lepik Janika

Janika.Lepik@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R301

 

 

 

Lepa Evelin

Evelin.Lepa@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:00 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

Leppik Katarin

Katarin.Leppik@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:50
 

Vastuvõtt ruumis:  R316

 

 

Linnas Õnne

Onne.Linnas@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T, K, N, R 14:00 - 15:00
 

Vastuvõtt ruumis: R102

 

 

Loorents Helina

Helina.Loorents@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 14:40 - 15:25 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R252

 

 

Loos Indrek-Marek

Indrek-Marek.Loos@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 13:40 - 15:00
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

Loot Angela

Angela.Loot@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K, aeg kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  Kokkuleppel

 

 

Luhaorg Rein

Rein.Luhaorg@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

Läll Karl-Robert

Karl.Lall@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 12:55
 

Vastuvõtt ruumis: R341

 

 


 

M

 

Mandre Meeli

Meeli.Mandre@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  R251

 

 

Martmaa Helen

Helen.Martmaa@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:40 - 15:25 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R401

 

 

Mathiesen Hanna

Hanna.Mathiesen@arte.edu.e
Konsultatsioon: T 13:50 - 14:35 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R405

 

 

Mölder Monica

Monica.Molder@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K, N 13:50 - 14:35
 

Vastuvõtt ruumis: R307

 

Murakas Laura

Laura.Murakas@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R210

 

 

Mägi Kairi

Kairi.Magi@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T, N 13:45 - 14:30
  

Vastuvõtt ruumis:  R106

 

 

Menšikova Nadežda

Nadezda.Mensikova@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:00 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

 

Mirontšik Nadežda

Nadezda.Mirontsik@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 15:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R311

 

 

Mänd Heli

Heli.Mand@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  Kokkuleppel

 


 

N

 

Nadzhafova Gulnara

Gulnara.Nadzhafova@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel 
 

Vastuvõtt ruumis: R314

 

 

Nurk Inna

Inna.Nurk@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 13:50 - 14:35
 

Vastuvõtt ruumis: R317


 

O

 


 

P

 

Palmiste Marju

Marju.Palmiste@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R315

  

 

Parve-Eharand Tiina

Tiina.Parve-Eharand@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

  

  

  

Pint Eliis

Eliis.Pint@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  R402

 

 

Pollimann Karin

Karin.Pollimann@arte.edu.ee
Konsultatsioon: R 14:40 - 15:25
 

Vastuvõtt ruumis:  R205

 

 

Pralla Ilmar

Ilmar.Pralla@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:40
 

Vastuvõtt ruumis:  Kokkuleppel

 

 

Pukk Anu

Anu.Pukk@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:35 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R329

  

 

Puks Janno

Janno.Puks@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R405

 

 

Purm Maire

Maire.Purm@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 13:50 - 14:40
 

Vastuvõtt ruumis: R206

 

 

Puur Annikki

Annikki.Puur@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:40 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R201

 

 

Puuste Tiina

Tiina.Puuste@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 12:55 - 13:40
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 


 

R

 

Raam Raivo

Raivo.Raam@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R402


 

Reinapu Kersti

Kersti.Reinapu@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R109

 

 

Reiu Sirle

Sirle.Reiu@arte.edu.ee
Konsultatsioon:  E 14:40 - 15:25
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

Riis Erik

Erik.Riis@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:40 - 15:25 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

Roosing Sirje

Sirje.Roosing@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  R408

 

Rosenberg Griselda

Griselda.Rosenberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  Kokkuleppel

 


 

S, Š

 

 

Saar Anneli

Anneli.Saar@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 12:55 - 13:40
 

Vastuvõtt ruumis: 

 

Salumaa Tarmo

Tarmo.Salumaa@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R405

 

 

Simberg Malle

Malle.Simberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 13:50 - 14:40
 

Vastuvõtt ruumis: R404

 

 

Siska Indrek

Indrek.Siska@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 13:50 - 14:30
 

Vastuvõtt ruumis:  Kokkuleppel

 

 

Sooniste Sandra

Sandra.Sooniste@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  R124

  

Strahov Merike

Merike.Strahov@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

Šank Eneli

Eneli.Sank@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 13:40 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R202


 

T

 

Tamm Airi

Airi.Tamm@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:40 - 15:25
 

Vastuvõtt ruumis: R209

 

Terep Maarika

Maarika.Terep@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

Tiro Reet

Reet.Tiro@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 13:00 - 13:45 või kokkulellel
 

Vastuvõtt ruumis: R110

 

 

Tomingas Anne

Anne.Tomingas@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 13:50 - 14:35
 

Vastuvõtt ruumis: R331

 

 

Tooming Alje

Alje.Tooming@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 13:00 , eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R302

 

 

Torim Riina

Riina.Torim@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 13:50 - 14:35
 

Vastuvõtt ruumis: R304

 

 

Treufeldt Kaire

Kaire.Treufeldt@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: R405

 

 

Tsarski Karolin

Karolin.Tsarski@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 


 

U

 


 

 

V

Vapper Ilona

Ilona.Vapper@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

Vasur Kristina

Kristina.Vasur@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: R403

 

 

Veermäe Ave

Ave.Veermae@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 13:50
 

Vastuvõtt ruumis: R328

 

 

Vihm Martin

Martin.Vihm@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T, N 12:55 - 13:40
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

 

 

Viimati muudetud 27.09.2022