Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajad

Distantsõppe ajal on õpetajad valmis tegema Google Meet`i keskkonnas videokonsultatsioone. Aja kokkuleppimiseks ja teema täpsustamiseks tuleb aineõpetajale saata e-kiri.

 

A B C D E F G H I J K L M N O P R S Z T U V Õ Ä Ö Ü

                        

A

 

Aasmaa Riina

Riina.Aasmaa@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 100

 

 

Ahlberg Riin

Riin.Ahlberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 207

  

Allik Aira

Aira.allik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:



Vastuvõtt ruumis: kokkuleppel

 

Arge Priit

Priit.Arge@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 

 
Vastuvõtt ruumis: 

 

  

Arumäe Lilli

Lilli.Arumae@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 15:00-16:00

 
Vastuvõtt ruumis: 335


B

 

Bulai Lilia

Lilia.Bulai@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

 
Vastuvõtt ruumis:  


C


D


E

 

Eikla Tiia

Tiia.Eikla@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:00-15:35 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 337


F

 


G

 

Gruzdev Mihhail

Mihhail.Gruzdev@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 14:00-15:00 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 338

  

Golub Anastasia

Anastasia.Golub@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:50-15:35

Vastuvõtt ruumis: 312


H

 

Hansen Helju

Helju.Hansen@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 14:00-15:40
 

Vastuvõtt ruumis: 400

 

Hansen Külli

Kylli.Hansen@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 14:45 - 15:30
 

Vastuvõtt ruumis: 123

 

Hiiemäe Sirly

Sirly.Hiiemae@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  122

 

Hütt Petri

Petri.Hutt@arte.edu.ee
Konsultatsioon: R 14:45
 

Vastuvõtt ruumis: 340

 


I

 

Idnurm Eda

Eda.Idnurm@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

Vastuvõtt ruumis: 

 

Ilisson Monika

Monika.Ilisson@arte.edu.ee
Konsultatsioon: R 12:00-13:00
 

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

 

Ilves Risto

Risto.Ilves@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

Vastuvõtt ruumis: 


J

 

Jefimova Oksana-Kristiina

Oksana-Kristiina.Jefimova@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

Vastuvõtt ruumis:  

 

Jõhvik Urve

Urve.Johvik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

Vastuvõtt ruumis: 


K

Kiristaja Arvis

Arvis.Kiristaja@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:00-15:00
 

Vastuvõtt ruumis:  208

  

  

Kompus Heli

Heli.Kompus@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 14:50-15:35
 

Vastuvõtt ruumis: 020

 

Koit Elena

Elena.Koit@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis: 

 

 

Käär Siret

Siret.Kaar@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis: 111


L

 

Laidinen Irina

Irina.Laidinen@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 14:00 - 14:45 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 203

 

Lang Maris

Maris.Lang@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 15:00 - 16:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 204

 

Lepik Janika

Janika.Lepik@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 

Vastuvõtt ruumis: 301

 

Lepa Evelin

Evelin.Lepa@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 13:00-14:30 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Staadion, võimla

 

Leppik Katarin

Katarin.Leppik@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

Vastuvõtt ruumis:  

 

Linnas Õnne

Onne.Linnas@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T-N 14:00-15:00 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: 102

 

Loorents Helina

Helina.Loorents@arte.edu.ee
Konsultatsioon: R 14:00 - 14:45
 

Vastuvõtt ruumis: 252

 

Loos Indrek-Marek

Indrek-Marek.Loos@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:00-15:30
 

Vastuvõtt ruumis: 107

 

Loot Angela

Angela.Loot@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 13:00-14:00
 

Vastuvõtt ruumis:  304

 

Luhaorg Rein

Rein.Luhaorg@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

Vastuvõtt ruumis: 

 

Läll Karl-Robert

Karl.Lall@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 15:00-15:45
 

Vastuvõtt ruumis: 341

 

 


M

 

Mandre Meeli

Meeli.Mandre@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 14:00 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  251

 

Martmaa Helen

Helen.Martmaa@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N14:50 - 15:35 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: 401

 

Mägi Kairi

Kairi.Magi@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 14:00 või N 13:00
  

Vastuvõtt ruumis:  106

 

Menšikova Nadežda

Nadezda.Mensikova@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 15:45, N 15:00 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  105

 

Meronen Olga

Olga.Meronen@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: 205

 

Mirontšik Nadežda

Nadezda.Mirontsik@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 15:00-15:45 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 311

 

Mänd Heli

Heli.Mand@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  


 

N

 

Nadzhafova Gulnara

Gulnara.Nadzhafova@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E ja K 14:00-15:00 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: 314

 

Nurk Inna

Inna.Nurk@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 14:45 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: 317


O


P

 

Paalits Martin

Martin.Paalits@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: Kokkuleppel

  

 

Pajula Toomas

Toomas.Pajula@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:00-14:45

Vastuvõtt ruumis: 210

 

Palmiste Marju

Marju.Palmiste@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K ja R 14:00-15:35

Vastuvõtt ruumis: 315

  

  

Pint Eliis

Eliis.Pint@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Pollimann Karin

Karin.Pollimann@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Pralla Ilmar

Ilmar.Pralla@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Pukk Anu

Anu.Pukk@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:50 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 329

  

 

Puks Janno

Janno.Puks@arte.edu.ee
Konsultatsioon:

Vastuvõtt ruumis: 406

 

 

Purm Maire

Maire.Purm@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:00-15:00 eelneval kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 206

 

Puur Annikki

Annikki.Puur@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 14:45
 

Vastuvõtt ruumis: 201

 

Puuste Tiina

Tiina.Puuste@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 14:00-15:00

Vastuvõtt ruumis: 303


R

 

Raidlepp-Reidak Heidi

Heidi.Raidlepp@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 

Vastuvõtt ruumis: 

 

Randmere-Tiimus Sirje

Sirje.Randmere-Tiimus@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 

Vastuvõtt ruumis:  301

 

Reinapu Kersti

Kersti.Reinapu@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:00 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: 109

 

Riis Erik

Erik.Riis@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:00 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: Võimla, staadion

 

Roosing Sirje

Sirje.Roosing@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 15:00-16:00 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  408

Rückenberg Pille

Pille.Ruckenberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 15:00
 

Vastuvõtt ruumis:  330


S, Š

 

Simberg Malle

Malle.Simberg@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 14:50-15:50

Vastuvõtt ruumis: 404

 

Sirgo Anett

Anett.Sirgo@arte.edu.ee
Konsultatsioon: Kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: 405

 

Siska Indrek

Indrek.Siska@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Sooniste Sandra

Sandra.Sooniste@arte.edu.ee
Konsultatsioon: K 14:00 - 15:35 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis:  208

  

Strahov Merike

Merike.Strahov@arte.edu.ee
Konsultatsioon: T 15:00 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis:  Staadion, võimla

 

Šank Eneli

Eneli.Sank@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 13:50 või kokkuleppel

Vastuvõtt ruumis: 202


T

Tamm Airi

Airi.Tamm@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N14:50-15:35 eelneval kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: 209

 

Tamm Tiina

Tiina.Tamm@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

 

Tiro Reet

Reet.Tiro@arte.edu.ee
Konsultatsioon: N 13:00-13:45
 

Vastuvõtt ruumis: 110

 

Tomingas Anne

Anne.Tomingas@arte.edu.ee
Konsultatsioon: R 14:50-15:35 või kokkuleppel
 

Vastuvõtt ruumis: 331

 

Tooming Alje

Alje.Tooming@arte.edu.ee
Konsultatsioon: 13:00-14:00
 

Vastuvõtt ruumis: 302

 

Treufeldt Kaire

Kaire.Treufeldt@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:

 

 

Tsarski Karolin

Karolin.Tsarski@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

Täht Hele

Hele.Taht@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E 14:50-15:35
 

Vastuvõtt ruumis:  405


U


V

 

Vapper Ilona

Ilona.Vapper@arte.edu.ee
Konsultatsioon:
 

Vastuvõtt ruumis:  

 

Vasur Kristina

Kristina.Vasur@arte.edu.ee
Konsultatsioon: E-N 16:00
 

Vastuvõtt ruumis: 403

 

Viimati muudetud 11.04.2022