Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Õpilaspilet

Õpilaspilet

Õpilaspileti tellimine

Tallinna Arte Gümnaasiumi õppima asudes on igal õpilasel õigus saada tasuta õpilaspilet. Õpilaste lastevanemad, kes tellivad õpilaspileti, peavad saatma õpilase andmed (ees- ja perekonnanimi, isikukood, klass) koos õpilase dokumendipildiga (dokumendipildi nõuded) aadressile [email protected]. Õpilaspileti duplikaadi tellimisel tuleb täpsustada ka tellimise põhjus.

1. klassi astunud õpilase õpilaspilet kehtib kuni põhikooli lõpetamiseni. Astudes 10. klassi tuleb tellida uus õpilaspilet koos uue pildiga. Õpilaspileti kehtivusaega pikendab klassijuhataja iga õppeaasta alguses. Põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajate õpilaspiletite kehtivus lõpetatakse 31. augusti kuupäevaga. Õppeaasta keskel koolist lahkunud õpilase õpilaspileti kehtivus tühistatakse koolist väljaarvamise hetkel. 


 

Tellitud õpilaspileti saab kätte klassijuhataja käest, kui see on jõudnud postiga kooli. Juhul kui tellitud õpilaspilet ei ole õpilase kätte toimetatud hiljemalt 2 nädala jooksul peale tellimist või kui kättesaadud õpilaspiletiga esineb probleeme, palume pöörduda emailile [email protected]

Õpilaspiletile on kantud järgmised andmed: kooli nimi, õpilase ees-ja perekonnanimi, õpilase isikukood. Õpilaspilet kehtib Tallinna ühistranspordis tasuta piletina, kooli raamatukogu lugejakaardina ning on aluseks tasuta koolilõuna väljastamisel.


 

 

Viimati muudetud 21.02.2024