Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

2021/2022 õppeaastal töötavad järgmised rühmad:

Lapse puuduma jäämisest või lasteaeda tulekust saab teatada hommikul enne kella 09.00-i oma rühma telefonil.

 

LINNUPOJAD (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Mare Poom (Mare.Poom@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Anastasia Kalinkina (Anastasia.Kalinkina@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Nelia Bila

LEPATRIINU (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Eret Murekas (Eret.Murekas@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Kristel Kukk (Kristel.Kukk@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Kerli Tappo (Kerli.Tappp@asunduse.edu.ee)

NAERULINNUD (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Karina Georgitsa (Karina.Georgitsa@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Karin Ploomipuu (Karin.Ploomipuu@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Elo Pulk

MESIKÄPP (eesti õppekeelega aiarühm, 6-7-aastased lapsed)

Õpetajad: Julia Vetik (Julia.Vetik@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Maigi-Ly Kõll  (Maigi-Ly.Koll@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Irje Bötker

TÄHELAPSED (eesti õppekeelega sobitusrühm, 2-7-aastased lapsed)

Õpetaja: Keiu Puusepp (Keiu.Puusepp@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Janne Marton (Janne.Marton@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Nadežda Molodykh

SINILIBLIKAS (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Alar Kaljakin (Alar.Kaljakin@asunduse.edu.ee

Õpetaja assistent: Ave Rosenthal (Ave.Rosenthal@asunduse.edu.ee

Õpetaja abi: Irina

PÄIKESEMAA (eesti õppekeelega aiarühm, 6-7-aastased lapsed) (hetkel asenduspinnal Tallinna Ülemiste Lasteaias)

Õpetaja: Eeva Kütt (Eeva.Kutt@asunduse.edu.ee)

Õpetaja: Irina Rohusalu (Irina.Rohusalu@asunduse.edu.ee

Õpetaja abi: Julia Kotljarevskaja

Viimati muudetud 15.02.2022