Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Hea lasteaia teerajaja 2022

Hea lasteaia teerajaja 2022

Tallinna Asunduse Lasteaed kandideeris kevadel 2022 Tartu Ülikooli eetikakeskuse tunnustusprogrammi "Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed 2022" ning saame rõõmuga teatada, et oleme programmi läbinud ning saanud omale "Hea lasteaia teerajaja 2022" märgise! 

Lasteaeda juhtkond tugineb väärtuspõhise juhtimise praktikale ning kogu majas rakendatakse igapäevases töös lasteaia väärtusi, milleks on MÄNGULISUS, TURVALISUS, INDIVIDUAALSUS ja LOOVUS.

Lasteaia väärtused on loodud mitu aastat tagasi ning tänaseks on need meie majas juurdunud. Personaliga on tehtud mitmeid seminare, et saada tagasisidet väärtuste toimimisest ning vajadusel sisse viia parendustegevusi. 

Ka tunnustusprogrammi kandideerimisel oli lasteaia analüüsi põhieesmärgiks saada teada, kas lasteaia väärtused on üheselt mõistetavad ja sobivad või on need ajas muutunud. Rõõmuga saab öelda, et lasteaia väärtustega ollakse rahul ning töötajad tunnevad, et väärtused toetavad neid ka nende igapäevatöös. 

Suur aitäh analüüsi kirjutajatele Kerttule, Marinile, Juliale ja Gülnarale! Täname väga kogu meie maja töötajaid, kes annavad igapäevaselt oma panust väärtuste hoidmisse ja väärtusarendusse! 

hea_lasteaia_teerajaja.trans_.png