Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Eelkool

Eelkool

Pelgulinna Põngerjate Klubi eesmärgiks on muuta kooli tulemine ja koolis olemine  iga õpilase jaoks põnevaks teekonnaks, kus üheskoos kogutakse  teadmisi ja kogetakse toredaid emotsioone. Õppimine on vahva!

Meie  tegevuste hulka kuuluvad:

  • Nutikas matemaatika, kus saame tuttavaks numbrite maailmaga, otsime seoseid ja loome seoseid, et laps saaks aru, mis on matemaatikas põnevat ja miks matemaatikat on vajalik õppida.
  • Huvitav lugemine ja kirjutamine, kus püüame avastada lugemise ja loetust arusaamise võlusid. Õpime kuulma ja kuulama ning kuuldut ümber jutustama. Õpime kirjutama lihtsamaid sõnu ja lauseid.
  • Loomingulised tegevused kunstis, tantsus, loovuses ja muusikas on olulised tegevused õpilaste loomingulisuse toetajana. Iga laps on loov, otsime üles tema tugevused ja toetame loovuse ja loomingulisuse arendamist.
  • Robootika aitab arendada loogilist mõtlemist ja peenmotoorikat, ning aitab tekitada huvi meisterdamise, looduse, ehitamise, matemaatika ja ka kunsti vastu.

Põngerjate Klubi tegevuste töölehed on välja töötanud Pelgulinna Gümnaasiumi klassiõpetajad ja nende töölehtede sisu toetab kooliks ettevalmistus ning põhineb alushariduse õppekaval.

Lisainfo: [email protected]

 

Viimati muudetud 10.04.2024