Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajad

Töötajate e-post: eesnimi.perenimi@ehtehg.ee

Täppidega tähed nimes, kaotavad täpid, tilde kaob. Sidekriipsuga nimi jääb nagu ta on.

Õpetaja Aine Klassijuhatamine E-mail
Milana Aksjonova eesti keel 11 milana.aksjonova[ät]ehtehg.ee
Marina Anissimova algkool 4A marina.anissimova[ät]ehtehg.ee
Deniss Arhipov inglise keel   deniss.arhipov[ät]ehtehg.ee
Maryna Basenko algkool  8V, 9V maryna.basenko[ät]ehtehg.ee
Natalja Beresneva vene keel 6C, 12 natalja.beresneva[ät]ehtehg.ee
Ljudmilla Biba keemia   ljudmila.biba[ät]ehtehg.ee
Natalia Buljukina kehaline kasvatus   natalia.buljukina[ät]ehtehg.ee
Vladislav Feradko inglise keel   vladislav.feradko[ät]ehtehg.ee
Olga Gavrilova eesti keel  8B olga.gavrilova[ät]ehtehg.ee
Oxana Gapon inglise keel  7C oxana.gapon[ät]ehtehg.ee
Svetlana Gapon eesti keel   svetlana.gapon[ät]ehtehg.ee
Tatjana Polovinkina vene keel   tatjana.galkina[ät]ehtehg.ee
Margarita Gassanova vene keel 8A margarita.gassanova[ät]ehtehg.ee
Julia Gelb  vene keel   julia.gelb[ät]ehtehg.ee
Natalja Gnatovskaja algkool 1А  natalja.gnatovskaja[ät]ehtehg.ee
Irina Gostimskaja inglise keel lapsehoolduspuhkusel irina.gostimskaja[ät]ehtehg.ee
Anastasia Gretšiškina inglise keel   anastasia.gretsiskina[ät]ehtehg.ee
Andrei Gromov kehaline kasvatus   andrei.gromov[ät]ehtehg.ee
Olga Groznova algkool 2A, 6B olga.groznova[ät]ehtehg.ee
Tatjana Gunar eesti keel  8U tatjana.gunar[ät]ehtehg.ee
Svetlana Hatšaturjan prantsuse keel 5A svetlana.hatsaturjan[ät]ehtehg.ee
Sergei Hodõrev tehnoloogia   sergei.hodorev[ät]ehtehg.ee
Jelena Hohlova kunstiõpetus  9D jelena.hohlova[ät]ehtehg.ee
Olga Dvorjadkina algkool   6V olga.dvoriadkina[ät]ehtehg.ee
Jelena Judina geograafia, uurimistöö alused   jelena.judina[ät]ehtehg.ee
Valeria Inostrantseva algkool   valeria.inostrantseva[ät]ehtehg.ee
Ljudmilla Ivaskevits keemia   ljudmilla.ivaskevits[ät]ehtehg.ee
Anželika Kahro eesti keel     anzelika.kahro[ät]ehtehg.ee
Jelena Kalinina inglise keel   jelena.kalinina[ät]ehtehg.ee
Natalja Kapitonova prantsuse keel   natalja.kapitonova[ät]ehtehg.ee
Roman Kasak ajalugu, ühiskonnaõpetus   roman.kasak[ät]ehtehg.ee
Jana Kerner algkool 4B, 4C jana.kerner[ät]ehtehg.ee
Oksana Khmelna matemaatika   oksana.khmelna[ät]ehtehg.ee
Olga Klink terviseõpetus   olga.klink[ät]ehtehg.ee
Ilona Kononova eesti keel, algkool 3B ilona.kononova[ät]ehtehg.ee
Marika Kransiver eesti keel   marika.kransiver[ät]ehtehg.ee
Merike Küttis eesti keel   merike.kuttis[ät]ehtehg.ee
Jelena Kuznetsova matemaatika  8D jelena.kuznetsova[ät]ehtehg.ee
Õnnela Leedo-Küngas eesti keel   onnela.leedo-kungas[ät]ehtehg.ee
Irina Lütter vene keel, kirjandus 6A, 9A irina.lutter[ät]ehtehg.ee
Irina Maksimenko eesti keel  9C irina.maksimenko[ät]ehtehg.ee
Natalja Malinina algkool   2B natalja.malinina[ät]ehtehg.ee
Svetlana Melnikova eesti keel 9B svetlana.melnikova[ät]ehtehg.ee
Ljudmilla Mets eesti keel   judmilla.mets[ät]ehtehg.ee
Ülle Murmann eesti keel   ulle.murmann[ät]ehtehg.ee
Maria Mihhaljova prantsuse keel   maria.mihhaljova[ät]ehtehg.ee
Dmitri Mištšenko arvutiõpetus   dmitri.mistsenko[ät]ehtehg.ee
Žanetta Movko algkool     zanetta.movko[ät]ehtehg.ee
Žanna Naumovskaja rütmika   zanna.naumovskaja[ät]ehtehg.ee
Dana Netšiporuk algkool 2V, 9Y dana.netsiporuk[ät]ehtehg.ee
Ljudmila Otseljuk inglise keel   ljudmila.otseljuk[ät]ehtehg.ee
Inna Pajo algkool  3A, 3V inna.pajo[ät]ehtehg.ee
Jelena Rogozeva vene keel ja kirjandus 7B jelena.rogozeva[ät]ehtehg.ee
Irina Rõžova prantsuse keel   irina.rozova[ät]ehtehg.ee
Darja Safronova inglise keel   darja.safronova[ät]ehtehg.ee
Natalja Šubina ajalugu 5B natalja.shubina[ät]ehtehg.ee
Natalia Shumilova algkool  1B natalja.shumilova[ät]ehtehg.ee
Marina Štšigorets-Sokolova muusika   marina.stsigorets[ät]ehtehg.ee
Svetlana Sokolova kodundus   svetlana.sokolova[ät]ehtehg.ee
Natalja Strugovets matemaatika 10 natalja.strugovets[ät]ehtehg.ee
Ljubov Suslova bioloogia   ljubov.suslova[ät]ehtehg.ee
Viktoria Švitškova inglise keel   viktoria.svitskova[ät]ehtehg.ee
Erika Suure eesti keel   erika.suure[ät]ehtehg.ee
Maksim Šotin kehaline kasvatus   maksim.sotin[ät]ehtehg.ee
Jelena Tammjarv eesti keel     jelena.tammjarv[ät]ehtehg.ee
Ilona Tšabelets inglise keel   ilona.tsabelets[ät]ehtehg.ee
Elizaveta Vaulina prantsuse keel 7A elizaveta.vaulina@ehtehg.ee
Lilia Volkova kodundus   lilia.volkova[ät]ehtehg.ee
Olga Volkova algkool 3C olga.volkova[ät]ehtehg.ee
Irina Voitsehovitš algkool 5C, 5V irina.voitsehovits[ät]ehtehg.ee
Svetlana Zaugarova muusika   svetlana.zaugarova[ät]ehtehg.ee
Olga Ždanova inglise keel  8C olga.zdanova[ät]ehtehg.ee
Olga Yermakova matemaatika   olga.yermakova[ät]ehtehg.ee

Viimati muudetud 05.12.2022