Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajad

Töötajate e-post: eesnimi.perenimi@ehtehg.ee

Täppidega tähed nimes, kaotavad täpid, tilde kaob. Sidekriipsuga nimi jääb nagu ta on.

Õpetaja Aine Klassijuhatamine E-mail
Milana Aksjonova eesti keel 10 milana.aksjonova[ät]ehtehg.ee
Ilja Aleksejev kehaline kasvatus   ilja.aleksejev[ät]ehtehg.ee
Marina Anissimova algkool 3A marina.anissimova[ät]ehtehg.ee
Deniss Arhipov inglise keel   deniss.arhipov[ät]ehtehg.ee
Maryna Basenko algkool  7V, 8V maryna.basenko[ät]ehtehg.ee
Natalja Beresneva vene keel 5C, 11 natalja.beresneva[ät]ehtehg.ee
Ljudmilla Biba keemia ljudmila.biba[ät]ehtehg.ee
Tamara Borozdina matemaatika tamara.borozdina[ät]ehtehg.ee
Natalia Buljukina kehaline kasvatus natalia.buljukina[ät]ehtehg.ee
Vladislav Feradko inglise keel   vladislav.feradko[ät]ehtehg.ee
Olga Gavrilova eesti keel  7B olga.gavrilova[ät]ehtehg.ee
Oxana Gapon inglise keel  6C oxana.gapon[ät]ehtehg.ee
Svetlana Gapon eesti keel   svetlana.gapon[ät]ehtehg.ee
Tatjana Galkina vene keel   tatjana.galkina[ät]ehtehg.ee
Margarita Gassanova vene keel 7A margarita.gassanova[ät]ehtehg.ee
Julia Gelb  vene keel 9V, 9Y, 9N julia.gelb[ät]ehtehg.ee
Natalja Gnatovskaja algkool 4А  natalja.gnatovskaja[ät]ehtehg.ee
Irina Gostimskaja inglise keel 6B irina.gostimskaja[ät]ehtehg.ee
Olga Groznova algkool 1A, 5B olga.groznova[ät]ehtehg.ee
Tatjana Gunar eesti keel  7U tatjana.gunar[ät]ehtehg.ee
Natalja Gussakova ajalugu natalja.gusakova[ät]ehtehg.ee
Svetlana Hatšaturjan prantsuse keel svetlana.hatsaturjan[ät]ehtehg.ee
Jelena Hohlova kunstiõpetus  8D
jelena.hohlova[ät]ehtehg.ee
Olga Dvorjadkina algkool   5V olga.dvoriadkina[ät]ehtehg.ee
Jelena Judina geograafia, uurimistöö alused jelena.judina[ät]ehtehg.ee
Ljudmilla Ivaskevits keemia   ljudmilla.ivaskevits[ät]ehtehg.ee
Anželika Kahro eesti keel     anzelika.kahro[ät]ehtehg.ee
Jelena Kalinina inglise keel jelena.kalinina[ät]ehtehg.ee
Natalja Kapitonova prantsuse keel   natalja.kapitonova[ät]ehtehg.ee
Jana Kerner algkool 3B jana.kerner[ät]ehtehg.ee
Oksana Khmelna matemaatika oksana.khmelna[ät]ehtehg.ee
Olga Klink terviseõpetus 12 olga.klink[ät]ehtehg.ee
Ilona Kononova eesti keel, algkool 2B ilona.kononova[ät]ehtehg.ee
Marika Kransiver eesti keel marika.kransiver[ät]ehtehg.ee
Aleksandra Kryzhanovskaya inglise keel   aleksandra.kryzhanovskaya[ät]ehtehg.ee
Merike Küttis eesti keel merike.kuttis[ät]ehtehg.ee
Jelena Kuznetsova matemaatika  7D jelena.kuznetsova[ät]ehtehg.ee
Õnnela Leedo-Küngas eesti keel   onnela.leedo-kungas[ät]ehtehg.ee
Darja Levanchuk  ajalugu, ühiskonnaõpetus   darja.levanchuk[ät]ehtehg.ee
Eleonora Loginova  muusika   eleonora.loginova[ät]ehtehg.ee
Irina Lütter vene keel, kirjandus 8A irina.lutter[ät]ehtehg.ee
Irina Maksimenko eesti keel  8C irina.maksimenko[ät]ehtehg.ee
Natalja Malinina algkool   1B natalja.malinina[ät]ehtehg.ee
Svetlana Melnikova eesti keel 8B svetlana.melnikova[ät]ehtehg.ee
Ljudmilla Mets eesti keel   judmilla.mets[ät]ehtehg.ee
Ülle Murmann eesti keel   ulle.murmann[ät]ehtehg.ee
Maria Mihhaljova prantsuse keel   maria.mihhaljova[ät]ehtehg.ee
Dmitri Mištšenko arvutiõpetus   dmitri.mistsenko[ät]ehtehg.ee
Aleks Moppel eesti keel, meediaõpetus, informaatika   aleks.moppel[ät]ehtehg.ee
Žanetta Movko algkool   zanetta.movko[ät]ehtehg.ee
Tatjana Moskaljova algkool, PPR   tatjana.moskaljova[ät]ehtehg.ee
Žanna Naumovskaja rütmika   zanna.naumovskaja[ät]ehtehg.ee
Dana Netšiporuk algkool 8Y, 9U dana.netsiporuk[ät]ehtehg.ee
Ljudmila Otseljuk inglise keel   ljudmila.otseljuk[ät]ehtehg.ee
Inna Paio algkool  2A inna.pajo[ät]ehtehg.ee
Jelena Rogozeva vene keel ja kirjandus jelena.rogozeva[ät]ehtehg.ee
Irina Rõžova prantsuse keel irina.rozova[ät]ehtehg.ee
Natalja Šubina ajalugu 9B natalja.shubina[ät]ehtehg.ee
Natalia Shumilova algkool  4B natalja.shumilova[ät]ehtehg.ee
Marina Štšigorets-Sokolova muusika   marina.stsigorets[ät]ehtehg.ee
Svetlana Sokolova kodundus   svetlana.sokolova[ät]ehtehg.ee
Natalja Strugovets matemaatika 9C natalja.strugovets[ät]ehtehg.ee
Ljubov Suslova bioloogia   ljubov.suslova[ät]ehtehg.ee
Viktoria Švitškova inglise keel 9A viktoria.svitskova[ät]ehtehg.ee
Erika Suure eesti keel erika.suure[ät]ehtehg.ee
Maksim Šotin kehaline kasvatus   maksim.sotin[ät]ehtehg.ee
Jelena Tammjarv eesti keel     jelena.tammjarv[ät]ehtehg.ee
Ilona Tšabelets inglise keel ilona.tsabelets[ät]ehtehg.ee
Elizaveta Vaulina prantsuse keel 6A elizaveta.vaulina@ehtehg.ee
Lilia Volkova kodundus   lilia.volkova[ät]ehtehg.ee
Olga Volkova algkool 2C olga.volkova[ät]ehtehg.ee
Irina Voitsehovitš algkool 4C, 4V irina.voitsehovits[ät]ehtehg.ee
Svetlana Zaugarova koori juht   svetlana.zaugarova[ät]ehtehg.ee
Olga Ždanova inglise keel  7C olga.zdanova[ät]ehtehg.ee
Olga Yermakova matemaatika olga.yermakova[ät]ehtehg.ee

Viimati muudetud 30.05.2022