Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpilasesindus

Klass Koosseis Valdkonnad Juhtkond
12 Alina Štšeltškova Kunsti- ja muusikatiim  
12 Artjom Amosov Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kunsti- ja muusikatiim
Ennastjuhtiva õppija tiimi juht
12 Dmitri Sokolov    
12 Ekaterina Koliyanova Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kunsti- ja muusikatiim
Meediatiim
 
12 Ksenia Ponomarenko Ennastjuhtiva õppija tiim,  
12 Maria Berman Kooli arendamise tiim,
Personalitiim
Õpilasesinduse president,
Kooli arendamise tiimi juht
12 Polina Vinokurova Kunst ja Muusika,
Meediatiim
Kunsti- ja muusikatiimi juht
12 Sergei Jakovlev Meediatiim Meediatiimi juht
11 Aleksandra Morgunenko Ennastjuhtiva õppija tiim, Personalitiim Personalitiimi juht
11 Alina Šornikova Meediatiim,
Personalitiim
 
11 Anastassia Zujeva Meediatiim,
Personalitiim
 
11 Andrei Mihhailov Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kooli arendamise tiim
Õpilasesinduse asepresident
11 Darja Kuprijanova Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kooli arendamise tiim,
Personalitiim
Hoolekogu esindaja
11 German Morris Kooli arendamise tiim,
Kunsti- ja muusikatiim,
Sporditiim
 
11 Karina Ekimenko Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kooli arendamise tiim,
Sporditiim
 
11 Kira Petšinkina Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kooli arendamise tiim,
Kunsti- ja muusikatiim
 
11 Maksim Zemtšihhin Meediatiim  
11 Polina Klopovskaja Ennastjuhtiva õppija tiim,
Personalitiim
 
11 Sofija Buzetskaja Kunsti- ja muusikatiim Prokotollija
10H Arina Soboleva Kooli arendamise tiim  
9A Alan Ganbin Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kunsti- ja muusikatiim
 
9A Anna-Maria Kutsar Meediatiim  
9A Darja Nefteva Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kooli arendamise tiim,
Kunsti- ja muusikatiim
 
9A Sofia Galimurza    
9B Antoni Pirvu Kunsti- ja muusikatiim
Sporditiim
Sporditiimi juht
9B Artemi Nikolajevski Sporditiim  
9B Karina Belbrut Sporditiim  
9B Maksim Boitsov Meediatiim  
9B Roman Serhovets Meediatiim  
9B Sofja Vainik Ennastjuhtiva õppija tiim,  
9B Valeria Ruskevitš Sporditiim  
9D Julia Volgina Sporditiim,
Kooli arendamise tiim
 
8A Mark Kukanov Sporditiim  
8A Kirill Rõmaš Kooli arendamise tiim  
8B Aleksandr Saposnikov Meediatiim,
Sporditiim
 
8B Aleksandra Moisseiva    
8B Alisa Norbak Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kooli arendamise tiim
 
8B Bonnie-Elizabeth Vaus Ennastjuhtiva õppija tiim,
Meediatiim
 
8B Darja Filiptšik Kooli arendamise tiim,
Kunsti- ja muusikatiim
 
8B Darja Kolesnik Kooli arendamise tiim,
Kunsti- ja muusikatiim
 
8B Rinat Osipov    
8B Varvara Pavlõševa Meediatiim,
Sporditiim
 
8B Varvara Smirnova Sporditiim  
8B Eva Zakina Meediatiim  
8C Alexandra Vürst Kunsti- ja muusikatiim,
Sporditiim
 
8C Karina Zvolinskaja Sporditiim  
7A Polina Ovtsarenko Ennastjuhtiva õppija tiim  
7A Alesja Vesselova Kunsti- ja muusikatiim
Meediatiim
 
7A Ekaterina Sidortsova Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kooli arendamise tiim,
Meediatiim
 
7A Jelizaveta Ivanova Kunsti- ja muusikatiim
Meediatiim
 
7B Darja Brits Kunsti- ja muusikatiim
Meediatiim
 
7B Elina Guljaeva    
7B Ksenia Gechanskaja Meediatiim  
7B Sofia Hantsevitš Kooli arendamise tiim,
Meediatiim
 
7C Darja Zilina Ennastjuhtiva õppija tiim  

Kontaktid: 

ÕE: opilasesindus[ät]ehtehg.ee

President:
Maria Berman
maria.berman[ät]ehtehg.ee

Asepresident:
Andrei Mihhailov
andrei.mihhailov[ät]ehtehg.ee

Õpilasesinduse mentor:
Svetlana Melnikova
svetlana.melnikova[ät]ehtehg.ee

Viimati muudetud 30.10.2022