Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

eKool

eKool

Juhend õpilastele ja vanematele eKooli süsteemi registreerimiseks ("Elektrooniline kool") ja ühendamiseks Karjamaa Põhikooliga:

Registreerimine eKoolis

1. Minge veebisaidile https://www.ekool.eu/  (saate ülevalt paremast nurgast valida saidi keele), klõpsake allpool lingile "Loo konto".
2. Autentimisel valige eKooli sisselogimiseks sobiv variant (õpilastele jätke "Parool", kõige lihtsam).
3. Klõpsake lingil "Loo konto". Isikuandmetes esimesel sammul peate sisestama oma e-posti aadressi (see saab olema teie kasutajanimi), telefoninumbri (valikuline) ja parooli.
4. Järgmisel sammul sisestage oma nimi, perekonnanimi (soovitatavalt dokumendiga samas vormis, kuid mitte kohustuslik), isikukood ja selle väljastanud riik.
5. Klõpsake lingil "Loo konto".
6. Näidatakse, et aktiveerimislink on saadetud e-posti teel. Peate sisenema postkasti, kinnitama registreerimise (pikk sinine link).
7. Kui öeldakse, et sellise isikukoodiga kasutaja on juba olemas, klõpsake lingil "Loo uus kasutaja". Kui öeldakse, et sellise nimega (e-posti teel) kasutaja on juba olemas, peate naasma eKooli sisselogimise algusesse ja klõpsama "Unustasid parooli?"
8. Seejärel peate saatma taotluse koolile.

Taotluse saatmine koolile (soovitatavalt teha arvutiga)

1. Logige sisse eKooli. Musta tausta vasakul klõpsake ikoonil "+", sisestage otsinguribale kooli nimi Karjamaa Põhikool.
2. Valige variant "juurdepääs oma kooli informatsioonile" (õpilasele) või "juurdepääs lapse kooli informatsioonile" (vanemale).
3. Avanevas ankeedis kontrollige andmeid, kindlasti sisestage elukoha aadress, saatke taotlus. 1-2 päeva jooksul võtab kool taotluse vastu.

Probleemide korral pöörduge eKooli administraatori poole:

  • läbi klassijuhataja
  • kooli infotöötaja poole kabinetis 210 või aadressil [email protected]
Abihttps://help.ekool.eu/et_ET

Viimati muudetud 07.12.2023