Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

eKool

eKool

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium kasutab õppetöö läbiviimiseks ja suhtlemiseks eKooli teenuseid. eKool on kooli ja pere vahelise suhtlemise e-keskkond, mille kasutamine on kohustuslik nii õpilasele kui ka lapsevanemale (või hooldajale).

eKooli pääseb aadressilt www.ekool.eu, kasutades autentimiseks kasutajanime ja parooli, ID-kaardi või muud ID rakendust.

Kui konto on juba olemas, aga kasutajanime ja parooliga ligi ei pääse, siis proovi logida ID-kaardiga või muude ID rakenduste kaudu. Samuti proovi endale tellida uus parool - eKooli avalehel on link "Unustasid salasõna?".

Kui kõik on proovitud ja sisse ikka ei pääse, võta ühendust eKooli arendajatega e-maili teel [email protected] või täita vastava vormi eKooli veebilehel aadressil https://contact.ekool.eu. Samuti on võimalik saada tugi eKooli teadmusbaasist aadressil https://help.ekool.eu. Mõnedel juhtudel saab aidata ka meie kooli infojuht (kooli infojuhi kontaktandmed).

ENAMLEVINUD KÜSIMUSTELE LEIATE JUHISED EKOOLI TEADMUSBAASIST:

VIDEOJUHENDID UUE KASUTAJA LISAMINE JA KOOLI TAOTLUSE SAATMISE KOHTA

EKOOLI KASUTAMISE VIDEOJUHENDID

MOBIILRAKENDUSED ÕPILASTELE JA LAPSEVANEMATELE
  • eKooli äpp on mobiilirakendus õpilastele ja lapsevanematele, mis on saadaval allalaadimiseks nii Google Play kui ka App Store poodide vahendusel. Olge kursis ja teadlik kõigest, mis koolis toimub. eKooli äpp sisaldab tasulist osa.

Viimati muudetud 04.06.2024