Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

ELIIS

ELIIS

Eliis on infosüsteem, mis pakub lasteaedadele innovaatilisi ning digitaalseid lahendusi õppetöö mugavamaks korraldamiseks. Tallinna Lepatriinu Lasteaed kasutab Eliis keskkonda 2015 aastast.

Lapsevanem saab kaasa rääkida rühma tegemistes, olla kursis oma lapse ning lasteaia tegemistega, vaadata pilte toimunud sündmustest, teavitada lapse puudumisest, olla otsekontaktis õpetajatega jpm.

Eliis on leitav aadressilt: https://www.eliis.ee
Selleks, et liituda e-lasteaia keskkonnaga, sisene Eliisi lehele ID-kaardiga ja täida vastavad lahtrid.
Eliisi süsteem tuvastab lasteaia poolt registreeritud lapse ja seob selle vanemaga. Edaspidi on võimalik sisse logida ka paroolidega.
Kontakt: Eliis Tarkvara OÜ -  [email protected], telefon 6001830

NB!
ELIIS keskkonnast saadetud kirjad ei tule automaatselt  Teie personaalsele e-posti aadressile.
Selleks, et lapsevanem saaks olla kursis lasteaias toimuvaga ja et infovahetus oleks hõlpsam, tuleks kõigil vähemalt üks kord ELIIS keskkonda sisse logida. 

Teavituste saamiseks sisenege oma kasutajaga ELIISi ja vajutage üleval paremal nurgas oma nime initsiaalide peale. Avanevast aknast valige "Kasutaja profiil" ning seejärel "Kasutaja seaded", kus on Teil ka võimalik soovitud linnukesed teha vastavalt sellele, milliseid teavitusi oma meiliaadressile soovite.
Samuti on võimalik kasutada meie mobiilirakendust "ELIIS", mille leiate Teie telefoni mobiilipoest (Google Play, App Store). Mobiilirakendus (äpp) on täiesti tasuta ja Teil on võimalik äpi teavitused sisse lülitada ning seejärel saada hõplsasti teavitusi otse oma mobiiltelefonile.

Viimati muudetud 27.02.2024