Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Eluruumid linnalt

Tallinna linna munitsipaal- ja sotsiaalelamutes saavad soodsat elamispinda üürida toimetulekuraskustes inimesed, kuid ka õpetajad ja meditsiinitöötajad. Siit leiad infot Tallinna munitsipaalkorterite ja elamuehitusprogrammide kohta. 


Taotlejale 

Tallinna munitsipaaleluasemete arv on piiratud ja taotlejaid on palju rohkem, kui jagatavaid eluasemeid. Eluase eraldatakse üürile vaid neile, kellel on selleks vajadus. Siin näed, millised on tingimused munitsipaaleluaseme ja sotsiaaleluaseme taotlemiseks ning kuidas käib taotlemise ja eluaseme saamise protsess. Linna arenguks vajalike töötajate eluaseme taotlemise tingimusi loe siit

Sotsiaalmaja

Munitsipaaleluase
Munitsipaaleluase on mõeldud inimesele või perele, kes ei ole võimelised endale ise elukohta tagama. Loe täpsemalt, millised tingimused on esitatud munitsipaaleluaseme taotlejale. 

Sotsiaaleluase
Sotsiaaleluase on mõeldud inimesele või perele, kes ei ole võimelised endale tagama elukohta ning vajavad abi igapäevaeluga toimetulekuks (sotsiaalteenuseid ja -toetuseid). 


Asustamata munitsipaaleluruumid sinu linnaosas

Munitsipaaleluruumide taotlemine käib läbi linnaosade elamumajanduskomisjonide. Esmalt tuleb end rahvastikuregistrijärgses linnaosas eluruumi taotlejana arvele võtta ning seejärel saad hakata taotlema vaba eluruumi. Linnaosad avaldavad info vabade eluruumide kohta oma kodulehtedel. 

Munitsipaalelamu

Tallinna teine elamuehitusprogramm 

Tallinna teise elamuehitusprogrammiga ehitatud elamispinnad on mõeldud linna hallatavate asutuste töötajatele (õpetajatele), päästjatele ja politseinikele ning arstidele ja õdedele. Taotlemise info ja tingimused leiad teenuste veebilehtedelt. 

Arstide ja õdede maja

Raadiku, Tallinna teine elamuehitusprogramm
Noortele peredele ja linna arenguks vajalikele töötajatele ehitatud munitsipaalelamud Raadiku tänaval.   

Õpetajate Kodu
Aadressile Uuslinna tänav 3a ehitatud Õpetajate Kodus saavad soodsat üüripinda taotleda Tallinna linnas töötavad õpetajad    

Arstide ja Õdede maja 
Akadeemia tee 48 asuv kinnistu, kus saavad soodsat üüripinda taotleda meditsiinitöötajad. 


Munitsipaalmajad

Tallinna munitsipaalmajad ja üksikkorterid asuvad igas linnaosas. Kokku on linnal 24 munitsipaalmaja ja 19 elamut, mis on kasutusele võetud erasektorist. Siit leiad munitsipaalmajade aadressid ning saad vaadata sotsiaalmajade asukohti ja kontakte. 

Sotsiaalmaja

Tallinna munitsipaalelamud
Siin näed, kus asuvad Tallinna munitsipaalelamud.

Tallinna sotsiaalelamud
Siin näed Tallinna sotsiaalmajade aadresse ning kontaktnumbreid. 

 

Kontaktid

Munitsipaaleluaseme taotlemisega seotud küsimuste korral pöördu oma linnaosa kontaktisikute poole. 
 
Eluase Raadikul 

Eluaseme taotlemiseks Raadikul pöördu oma linnaosa vastavate kontaktisikute poole  

 

Õpetajate Kodu
Tiina Sori 
Tel. number 6404511 (tööpäeviti)
tiina.sori@tallinnlv.ee

 

Arstide ja õdede maja
Aire Johanson
Tel. number 6457453
aire@johanson@tallinnlv.ee.ee   

 

Munitsipaaelamute infotelefon
Tel. number 6404500

 

Viimati muudetud 20.07.2022