Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Endla AIA LAPSED said PANNKOOGI SALADUSELE jälile osaledes suurel suvisel pannkoogiteol RAAMATUKOGUS

Kolmapäeval 15.06.2022 toimus üle Eesti laste pannkoogipäev «Suur suvine koogitegu raamatukogus!». Tallinnas tähistati seda koos ENDLA AIA LASTEGA

Sündmuse raames kutsus enam kui 80 raamatukogu endale LAPSI külla, et üheskoos kooke küpsetada, lugeda Anti Saare teost «Suur koogitegu» ning anda hoog sisse suvistele lugemise programmidele.

Endla AIA lapsed Sipsiku, Montessori ja Mõmmide rühmadest osalesid õpetaja TEELE, LINDA eestvedamisel ELISABETI, KÜLLIKE, RITA ja vabatahtliku EZGI kaasabil. Eile hommikune jalutuskäik lasteaiast Solarise keskuse teisele korrusele oli elamuslik ja paljudele lastele esmane kogemus, et osaleda rahvusraamatukogu hommikul «Pannkoogi saladus». Toimus suur pannkoogijaht, pimekohting raamatutega ja ettelugemine, rinnamärgi meisterdamine, samuti vahvad ning harivad otsimis- ja nuputamismängud koos templikaardiga. Näitleja Helena Lotman luges lastele ette Anti Saare raamatust «Suur koogitegu».

Raamatukogude teema-aasta kutsus ellu kultuuriministeerium ja seda veab koostöös 870 raamatukoguga Eesti Rahvusraamatukogu. Kogu teema-aasta programmi leiab veebilehelt www.raamatukogudeaasta.ee.

Täname meie ettevõtlikke ÕPETAJAID, kes mõtlevad raamist välja ning loovad spontaanseid linnaruumi sündmustel osalemisi, et suvine lasteaiaelu oleks LASTELE jätkuvalt elamuslik ja põnev!

Reportaaži toimunust tegi,  TV3 seitsmesed uudised https://www.youtube.com/watch?v=zqp0c9LVXec