Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Endla LASTE talvehommiku seiklus TÜRGIS

Endla LASTE talvehommiku seiklus TÜRGIS

Kahel lumisel talvehommikul 11-12.12.2023 toimusid TÜRGI teemalised seiskluslikud MAADEAVASTAMISED Sezgini ja Aybenizi eestvedamisel, kõikidele ENDLA AIA 5 rühma lastele ja meeskonna liikmetele.

Käesoleval hooajal 2023/2024 on Endla AIAS vabatahtlikud tegutsemas igapäevaselt KÄBIDE ja UBINATE rühmades, külla aga soovisid Sezgin ja Aybeniz anda kogukonnale rohkem infot enda päritolumaast ja  koduriigist ning oma kodulinnast.  Mõeldud tehtud ja nii toimusid TÜRGI TEEMALISED MUINASJUTU HOMMIKUD, mis olid mõeldud terve maja LASTELE ja meeskonna liikmetele, et mõista meie juures teenistuses olevate noorte koduriigi eripära traditsioone ning ajalugu. ENDLA AIAS jutustatakse alati MUINASJUTTE see on parim viis samastumiseks, nii selgi korral oli tore rõõmus ja seikluslik ÜHINE TÜRGI AVASTAMINE olles  MAADEAVASTAJA kingades koos VÕLUMÜTSIGA, mis jääb kaunistama iga lapse kodurühma keskkonda.

ENDLA AIAL on VABATAHTLIKU tööga oma ajalugu alates 2017. aasta sügisest, mil alustasime koostööd programmiga EUROOPA NOORED. Oleme pakkunud noortele võimalust Endla AIAS teha vabatahtlikku tööd, sealjuures tutvuda meie riigikeele, inimeste ja kultuuriga. Euroopa vabatahtliku teenistuse eesmärgiks on arendada solidaarsust, edendada sallivust ja kodaniku aktiivsust ning tugevdada üksteisemõistmist noorte hulgas. Endla AIA LASTELE  pakub Euroopa vabatahtlik teenistus võimalust olla toetatud,  kaasatud oma rühma tegevustesse omas tempos sest nii meeskonna liiget, kui last on toetamas üks lisa kätepaar ja heatahtlik noor Euroopast.  

Vabatahtlike tegevus rikastab ja mitmekesistab meie õpiruumi tegemisi. Mitmed kolleegid  ja vanemad on toonud välja vabatahtliku teenistuse olemuse, kui suur õnnestumine ja abi õpiruumile ja LAPSELE , lahked rõõmsad heatahtlikud noored inimesed tulevad maailmast siia , et anda iga päev 7 tundi oma partnerlust lapsele see on lihtsalt imeline.

Aitäh, meie partner organisatsioonile  MTÜ Noored Ühiskonna HeaksErasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskusele  võimaluse eest Eesti haridusruumis saada Euroopa Noorte tuge.

Noorteprogrammide-keskus-EE.png

    NÜH_LOGO_uus-Custom-3.jpg haridus-_ja_noorteamet_3lovi_est_rgb.png