Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Endla lasteaias algas JÄNESE AASTA

23.01.2023 esmaspäeva hommikul tähistasime Endla lasteaias JÄNESE AASTA algust vahva peo ja tegemiste saatel. Lisaks õues olevatele lumejänestele, on ka Endla lasteaia sees oli võimalik näha sel päeval palju jänese kostüümides lapsi ning ka ühte täitsa päris küülikut.

23.01.2023 toimus muusikasaalis vahva JÄNESTE PIDU, kus Sipsiku lapsed esitasid enda õpitud näidendit ja tegid seda Hiina keeles! Ka kõik laulud olid etenduses hiina keeles. Lapsi õpetas ja juhendas Sipsikute rühmaõpetajad Linda Keita, kes ise valdab ka hiina keelt ja Teele. Pärast näidendi vaatamist said kõik sündmusel osalenud lapsed kaasa laulda tuttavaid looma-laule muusikaõpetaja Kersti juhendamisel ning pidu lõppes ühe vägeva JÄNKU ROCKIGA. Täname õpetajaid vahva peo eest!

Lisaks kostüümides jänestele said kõik Endla lasteaia lapsed tutvuda ühe päris küülikuga. Nimelt võttis õppejuht Liina kaasa enda lemmiklooma Välgu, kes käis lastel hommikul külas ja Liina tutvustas lastele küüliku ja jänese eripärasid, toitumist, harjumusi. Lapsed said Välgule teha ettevaatlikult pai ja tunda, kui pehme võib üks küüliku kasukas olla.

Lasteaia galeriis on avatud olnud terve jaanuari kuu jäneste näitus, kuhu on saanud kõik pered ja rühmad meisterdada enda poolt taaskasutatavast materjalist jäneseid. Tegemist on rohelise kooli üleskutsega kõikidele ja jänesed on näitusel kuni jaanuari lõpuni. Täname kõiki peresid ja rühmi, kes andsid enda panuse näitusele ja meisterdasid valmis vahva jänese! Kutsume kõiki peresid hommikusel või õhtusel ajal ka lapsega koos tulema näitust vaatama. :)
Samuti saab kuni lume sulamiseni vaatama minna suuri lumejäneseid lasteaia hoovis. 
327096660_1246986509508519_4667094709051248155_n.jpg

Soovime teile ilusat algavat jänese aastat!