Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Endla meeskonnaliikmeid esitati tunnustusauhinna "Lastega ja lastele" kandidaatideks

Endla meeskonnaliikmeid esitati tunnustusauhinna "Lastega ja lastele" kandidaatideks

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ tänatakse ja tunnustatakse inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil.

Tallinna Endla Lasteaia Sipsiku rühma naiskond - õpetajad Mare Millert, Maili Armulik ja õpetaja abi Rita Concharova - esitati tunnustusauhinna "Lastega ja lastele" kandidaadiks "elutööpreemia" kategoorias. Naiskond on  osanud kujundada põlvkondade üleselt järjepidevalt sõbralikku, lahket, lõbusat meeleolu oma rühmas, kus on alati lastel tekkinud tugevad sõprussuhted ja pered on omavahel koostöised ja pakkudes partnerlust laste päeva õnnestumisele. Olenemata riigikorrast, seadustest, määrustest on naiskond osanud lastele luua elamusi õpiruumis iga päev juba pea 40 aastat.

Tallinna Endla Lasteaia direktor Grüüne Ott esitati tunnustusauhinna "Lastega ja lastele" kandidaadiks "muutuste looja" kategoorias. Grüüne Oti juhtimisel on Tallinna Endla Lasteaiast saanud vaid mõne aastaga väga atraktiivne töökoht õpetajale, parim õpiruum lapsele ning auhinnatud ja korduvalt tunnustatud lasteaed, /est/endla/Endla-lasteaia-tunnustused, mille organisatsioonikultuur toetab häid suhteid meeskonnas ning laste- ja peredega.

Tunnustusauhinna tänavuste laureaatide väljakuulutamisele saate kaasa elada 1. juunil kell 18.45 ETV vahendusel. Auhinda annavad välja: MTÜ Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit, MTÜ Lastekaitse Liit, MTÜ Oma Pere, MTÜ SEB Heategevusfond, Sotsiaalkindlustusamet, Vabariigi Presidendi Kantselei, Õiguskantsleri Kantselei. 

Aitäh Tallinna Endla Lasteaia meeskonnale, lastele ja peredele märkamise, tunnustamise ja õnnestumistele kaasa aitamise eest!