Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Jõulud Endla lasteaias

Jõulud Endla lasteaias

Detsember oli Endlas täis jõulumaagiat ja väikesi imesid. Kuu jooksul toimus mitmeid vahvaid ettevõtmisi ja koos tähistamisi, mis andis Endla peredele, lastele ja meeskonnale võimalusi võtta korra hetk nautimiseks ja tunda tänulikkust selle eest, mis meil juba on olemas ja hästi. Toidukuu raames oli Endla lasteaias mitmel korral tunda mõnusat lõhna, lapsed said läbi proovida palju erinevaid ja põnevaid retsepte ning arendada erinevaid kokkamiseks vajalikke oskusi.

Igal reedel tähistasime Endla lasteaias advendiaega jõulujuttude lugemisega. Täname Sipsiku õpetajat Teelet, Mõmmi õpetajat Küllikest ja Mesimummu õpetajaid Ireenet ja Viivet toredate jõulujuttude eest! Pärast jõulujuttude kuulamist oli lastel võimalik maiustada piparkookidega.

06.detsembril toimus Endla lasteaia hoovis vahva Päkapikkude seiklusrada: https://www.tallinn.ee/et/endla/uudis/pakapikkude-seiklusrada-endla-hoovis
Täname liikumisõpetajat Anu sündmuse organiseerimise ja läbi viimise eest ning meeskonna liikmeid, kes sel hommikul peresid ja lapsi toetasid!

14.detsembril külastas Endla lasteaeda päris jõuluvana, igal rühmal oli võimalik tähistada jõulupidu lasteaia saalis laulude ja tantsude saatel. Pärast pidu jagas jõuluvana kõikidele lastele ka kingitusi, mis sel aastal olid organiseeritud koostöös Tammerkirjastusega.
Täname meie muusikaõpetajat Kerstit laste ja pidude ettevalmistuse eest ning Endla meeskonda lasteaia ja muusikasaali dekoreerimise eest! 

Sama päeva õhtul oli võimalus kõikidel peredel, lastel ja meeskonnaliikmetel jätkata jõulutunde loomist ja ühise kvaliteetaja nautimist kinos Artis, kus kõik soovijad said vaatama tulla filmi "Eia jõulud Tondikakul". Täname kõiki, kes sündmusega haakusid ja leidsid aja, et tulla koos lapsega ühist õhtut nautima. 

20.detsembril võtsime aasta kokku Endla lasteaia meeskonnaga. Täname kõiki peresid ja meeskonna kaaslaseid, kes leidsid selle hetke, et panna kirja enda tagasiside oma õpetaja, kolleegi või lasteaia töötaja kohta. Tagasiside, mis tegi kõikide südamed soojaks, on nähtav kõikidele Endla lasteaia treppidel. 

On olnud üks tormiline aasta, oleme üle elanud mitmeid ehmatusi ja koos pakkunud teineteisele tuge erinevates olukordades ja ikka suutnud jääda Endla lasteaia väärtustele kindlaks ning leidnud üles selle sooja tunde, mis käib meie lasteaia ja meie inimestega koos!

Soovime kõigile uut ja helget aastat!