Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kogukond kinkis ENDLA AIALE raamatute sarja MINU TUNDED

Kogukond kinkis ENDLA AIALE raamatute sarja MINU TUNDED

JÕULUKUUL algatasime EMOTSIOONIDE juhtimise VÄÄRTUSKASVATUSE toetamiseks ühise KINGIIDEE ENDLA LASTEAIALE. toimus kampaania kogukonnale toome AEDA raamatute sarja Minu tunded, kus iga raamat on hoolikalt kavandatud, et aidata lapsel paremini mõista oma tundeid ning saavutada sedakaudu suurem iseseisvus ja vabadus.

Tunnetest rääkimine õpetab lapsele, et on täiesti normaalne tunda nii rõõmu kui kurbust, viha, armastust või hirmu. Kui suhtuda ka valulikesse tundmustesse kui loomulikesse, on laps oma maailmas rahul ja õnnelik, oma võimetes kindel.

Sarja Minu tunded 15-nes raamatus elavad jänkutegelased, kes on asetatud inimeste igapäeva olukordades. Mida me tunneme, kui oleme rõõmsad või üksildased, kurvad või vihased, armastavad või pettunud?

Selleks, et teisi aidata oma sõpru kuulata ja iseend hästi tunda on vaja HEADUST olgem siis enne kõike HEAD ISEENDA VASTU ilusat JÕULUOOTUST ja SOOVIDE TÄITUMIST!

Selleks aga, et soovid saaksid täituda tuleb neid esmalt VÄLJA ÖELDA näiteks nii nagu ENDLA AED TEGI üleskutse, et kui kellegil kodus juhtub olema ja raatsib kinkida lasteaiale Trace Moroney raamatu sarjast MINU TUNDED siis oleme väga tänulikud raamatule võib kinkija sisse kirjutada oma toreda hea soovi ning jätta selle LASTEAIA GALERII LAUALE  ja nii juhtuski! 

Aitäh Endla kogukonnale panustamise eest RAAMATU SARI MINU TUNDED jõudsid ENDLA AEDA! Eriline tänu Iti, Loola, Leo ja Yoko peredele!