Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Mehiste mängude pudruhommik toimus taas

14.11 hommik oli Endla lasteaia hoov täis siginat ja saginat. Paljud lapsed olid tulnud koos isa, vanaisa, onu või emaga lasteaeda ja neid võttis hoovipeal vastu Endla meeskond, et tervitada hommiku pudru ja tassikese teega ning liikumisõpetaja Anu juhendamisel said kõik võimaluse jääda koos mängima või teha mõni sportlikum harjutus töönädala alguseks.

Meie imeline liikumisõpetaja Anu oli valmis teinud seiklusraja, kus oli väga palju eriilmelisi tegevusi, mille hulgast said täiskasvanud ja lapsed leida endale sobivad või proovida läbi kõik tegevused. Näiteks oli võimalik täiskasvanul ja lapsel koos teha harjutus "Astume ühte sammu", kus mõlemal tuli ühele jalale asetada puidust kepp ja proovida see viia samm-sammu haaval kuni torbikuteni ja tagasi. Siis oli võimalik mängida koos trips-traps-trulli või teha lausa pikem turniir selles. Võimalik oli ka mängida jalka-keeglit, kus pall oli jala küljes ja jalgpallile sarnaselt oli vaja kõik keeglid maha lüüa. Kõige viimane ja lõbusam harjutus oli ratastel tasakaalulaudadega, millele oli seotud köis otsa ning täiskasvanu sai läbida väikese takistusraja nii, et laps sai istuda tasakaalulaual. See sõit oli laste tagasiside järgi kõige vahvam! Ja samuti maitses Merviri valmistatud hommikune puder kõikidele.. kuigi esialgu saabus meile putru liiga vähe, siis aitas meid üks vahva isa, kes aitas transportida putru juurde Merviri köögist. Suured tänud pudruhommiku-päästjale!
316906979_672060144313775_1133021491017854917_n.jpg

Suured tänud kõikidele, kes aitasid sündmuse õnnestumisele kaasa! Oli väga vahva Mehiste mängude hommik, mis on saanud toredaks Endla traditsiooniks. Lisaks veel suurimad tänud meie liikumisõpetaja Anule, kes organiseeris ja aitas hommikut läbi viia!