Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Valguskuu võttis kokku Endla Valguse Pidu aias

Valguskuu võttis kokku Endla Valguse Pidu aias

November oli valguskuu ja selle raames toimus Endla lasteaias mitmeid vahvaid ettevõtmisi, kuid kõige suuremaks sündmuseks kuu jooksul oli 22.11 toimunud VALGUSE PIDU.

Lasteaia galeriis toimus suurejooneline laste kontsert peredele, kontserti kureeris ja aitas lastele laulud välja valida/ise luua ja selgeks õpetajada meie armas muusikaõpetaja Kersti Kuusk. Direktor Grüüne kureeris kontserti ja oli võtnud endale kanda NOVEMBRI rolli. Iga rühma poolt oli esindatud üks tähtpäev sellel kuul - kõige nooremad Mõmmi rühma lapsed olid Kadrisandid, Mesimummu lapsed olid Mardisandid, Montessorid olid valgusetulnukad ja Sipsikud olid Halloweeni tegelased. Lisaks tuli esitlusele isadepäeva puhuks armas laul - "Minu isa ütles nii", laulu viis: H. Mikussaar, sõnad E. Esop.
Kontserdi võttis kokku Kersti Kuuse poolt kokku pandud laulude popurrii rahvalauludest ja kontserdil kõlanud lauludest Sipsiku rühma esitluses. Täname meie imelist muusikaõpetajat Kerstit laste juhendamise ja ilusa kontserdi eest! 
IMG_2429.JPG
Seejärel said kõik sündmusel osalejad liikuda hoovile, kus jätkus valguse-maagia, kuna direktor Grüüne, liikumisõpetaja Anu ja Sipsiku rühma õpetaja Teele eestvedamisel ja kaunistamisel oli Endla lasteaia hoov muutunud tõeliseks valgusepeoks. Puude külge oli pandud ilusad laternad, mida kõik Endla lapsed meisterdasid Rohelise kooli tundides Teele juhendamisel. Kella viie tee-laud oli kaetud perede poolt ühiselt ja lapsed ning täiskasvanud said lumises valgustatud hoovis nautida sooja teed, väikest ampsu ühiselt laualt ning koos veedetud kvaliteetaega. 
Täname kõiki, kes aitasid kaasa sündmuse õnnestumisele! Kuigi oli veel november, siis oli tunda juba jõulumaagiat tänu kaunile valgusele kõikjal ümberringi.