Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

17. -19. septembril 2020 toimub X Ökomäss

Ökomässu missioon on tutvustada ja abistada keskkonnasõbraliku elukeskkonna loomisel ja kujundamisel. Kümnendat korda toimuva ürituse teemaks on "Öko on meie pärand" ja fookuses on ajalooliste hoonete väärtuste säilitamine kaasaegsetes tingimustes, mil üha olulisemaks muutuvad kõrgenenud energiatõhususe nõuded ja CO2 tekke vähendamise vajadused.

Tallinn kandideerib 2022. aasta Euroopa rohelise pealinna tiitlile

Tallinna linnavalitsuse korraldusega anti Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalametile ülesanne esitada Euroopa Komisjonile taotlus kandideerida 2022. aasta Euroopa rohelise pealinna tiitlile ja volitati linnapea Mihhail Kõlvartit 2022. aasta Euroopa rohelise pealinna taotlust allkirjastama. Euroopa rohelise pealinna tiitli taotlemisel hinnatakse linnade panust keskkonna parandamiseks järgmise 12 keskkonnavaldkonna ehk indikaatori alusel: kliimamuutused – leevendamine ja kohandumine, säästev linnaliikuvus, säästev maakasutus, loodus ja elurikkus, välisõhu kvaliteet, müra, jäätmed, vesi, keskkonnasäästlik majanduskasv ja ökoinnovatsioon, energiatõhusus ning juhtimine.

Tallinna energiapäevad 2019: KAUGKÜTE 60

Tallinna Energiaagentuur, energiakontsern Utilitas ning Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühing korraldavad koostöös Tallinna Energiapäevad 2019, mille raames toimub ka kaks koolitust: 06.11.2019 Mustamäel ja 07.11.2019 Lasnamäel.