Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

MIPIM kutse

MIPIM kutse

MIPIM-2022-Kuulutus jaanuar.jpg
Tallinna Strateegiakeskus kutsub ettevõtjaid osalema rahvusvahelisel kinnisvara, investeeringute ja tarkade lahenduste messil MIPIM 2023, mis toimub 14.-17. märtsini 2023 Cannes’is, Prantsusmaal, kus Tallinna linn osaleb oma stendiga.

MIPIM on üks juhtivamaid rahvusvahelisi erialamesse, mis toob kokku mõjukaimad kinnisvara, arhitektuuri, kinnisvaratehnoloogiate, kohaturunduse ja investeeringute ala asjatundjad enam kui 100 riigist. Tallinn on ettevõtjatega osalenud messil kümnel korral.

Kui Sul on soovi tutvuda valdkonna arengutrendidega, uute kinnisvaraprojektidega, tutvustada oma projekte, leida koostööpartnereid või investoreid ning laiendada rahvusvaheliste ärikontaktide võrgustikku, siis kasuta võimalust Tallinna ühisstendiga liitumiseks.

Linn võtab fookusesse Tallinna kui Euroopa Rohelise Pealinna tutvustamise, kuhu soovime kaasata ka jätkusuutliku ning rohelise mõtteviisiga ning nutikaid tehnoloogiaid arendavaid ettevõtteid.

Messil osalemiseks tuleb sõlmida kaaseksponendi leping Tallinna Strateegiakeskusega ja tasuda keskusele kaaseksponendi tasu, misjärel saadetakse soodushinnaga messipääsme registreerimise link.

Kaaseksponendi tasu on ettevõtte kohta 2500 eurot (sh käibemaks), mis sisaldab kuni kahe eksponendi esindaja registreerimise õigust messikorraldaja poolt kaaseksponendile kehtestatud hinnaga. Juhul, kui eksponent soovib kaasata messile kolm või enam isikut, lisandub kaaseksponendile täiendav kulu 400 eurot isiku kohta alates kolmandast osalejast.
Kaaseksponendi tasudest katab Tallinna linn kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja stendiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast materjalide transporti.
Ettevõtja kanda jäävad täiendavalt:

 

  • messipääsme tasu
  • 1090 eurot registreerimise algusest kuni 2. jaanuarini 2023
  • 1190 eurot 3. jaanuarist  kuni 31. jaanuarini
  • ​​​1290 eurot 1. veebruarist kuni 27. veebruarini
  • 1870 eurot 28. veebruarist kuni 17. märtsini
Tasu sisaldab pääset messialale, konverentsidele, messi avavastuvõtule ning kinnisvaraprojektide tunnustusüritusele MIPIM Awards, sissekannet elektroonilisse andmebaasi ja ligipääsu digitaalsele online-messiplatvormile.
  • reisi- ja majutuskulud


Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 1. veebruariks 2023.

PS! Mipim Awards`i kinnisvara arendusprojektide konkurss on avatud ja osalemise tähtaeg on 25. november 2022.

Tallinna stendil on uus asukoht – vabanenud sama suur pind, paremas asukohas:  -1 korrusel, kohe peasissekäigust algava koridori ääres, pikk sirge stend 44,5 m², vt joonisel:

Tallinna stendi uus asukoht.jpg


Kontakt:
Kärt Kanne
Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistus
e-post [email protected], tel 640 4227

Messist lähemalt: www.mipim.com

Viimati muudetud 07.02.2023