Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
-

Ettevõtlusakadeemia seminar "Töötajakogemuse loomine - kas uus mõtteviis juhtimises?“

Ettevõtlusakadeemia bänner

Paari viimase aasta uuringud on näidanud, et töötajad janunevad usalduse, sotsiaalse ühtekuuluvuse ja tegevuse mõtestatuse järele. Nad tahavad tunda, et nende panust väärtustatakse ja et nende meeskond teeb tõeliselt koostööd. Nad soovivad selgeid kohustusi ja õppimis- ja arenemisvõimalusi. Nad eeldavad, et nende isiklik eesmärgitunnetus ühtib organisatsiooni omaga. Ja nad tahavad sobivat füüsilist ja digitaalset keskkonda, mis annab neile paindlikkuse, et saavutada  töö ja eraelu tasakaal.

Kuidas luua töötajakogemust, mis vastaks neile ootustele? Milline peaks olema juhtide arusaam juhtimisest, töökeskkonnast ja töökorraldusest, et töötajatel kujuneks positiivne kogemus?

Seminari viib läbi Liina Randmann, PhD, kes on uurinud inimeste käitumist organisatsioonis ja inimene-organisatsioon suhteid ning on kaitsnud sellel teemal doktoritöö. Hetkel õpetab ta juhtimis-, töö- ja organisatsioonipsühholoogia aineid ülikooli kolmel astmel, samuti on ta personalijuhtimise õppekava juht. Selle kõrval on ta koolitanud ja konsulteerinud erinevaid organisatsioone ning on oodatud kõneleja nii kohalikel kui ka rahvusvahelistel konverentsidel.

Seminar toimub TalTech Mektory Innovation Hub´is (Raja 15)
19. oktoobril 10.00-11.30
Tallinna ettevõtluskeskuse ja TalTech´i majandusteaduskonna koostöös

Registreerimisvorm

Lisainfo: 
Krista Kink, Tallinna ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskus krista.kink@tallinnlv.ee 640 4225

Helena Rozeik, TalTech, majandusteaduskond helena.rozeik@taltech.ee

Vaata Tallinna ettevõtluskeskuse koolituskalendrit ja vali sobiv koolitus kirja www.tallinn.ee/koolitused