Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Infotund veebis: Teadlikult ettevõtlusesse - baasteadmised alustavale ettevõtjale

-

Infotund veebis: Teadlikult ettevõtlusesse - baasteadmised alustavale ettevõtjale

Remonditöökoja teenused

Teadlikud otsused on alustava ettevõtja jaoks olulised ning otsuste taga olevad teadmised annavad kindlust orienteerumaks ettevõtluse mitmekesisel maastikul – taotlusi esitledes, ettevõttele üüripindu valides või kasvõi reklaami avaldades. 

Koolituse eesmärk: anda ülevaade jaekaubanduse, teeninduse ja toitlustuse valdkonnas kehtivatest nõuetest ning ettevõtluse toetusvõimalustest Tallinnas

Sihtgrupp: jaekaubanduse, teeninduse ja toitlustuse valdkonna Tallinna alustavad ettevõtjad

Infotunni kava:

  • Nõustamisteenused alustavale  ettevõtjale: äriidee analüüs, ettevõtte asutamine, äriplaani konsultatsioon. Tallinna linna ettevõtlustoetused (messitoetused Eesti ja välismessidel osaluseks, praktikajuhendaja toetus, väikeettevõtja digilahenduste toetus). Krista Kink (juhtivkonsultant Ettevõtluskeskusest).
  • Ülevaade jaekaubanduse, teeninduse ja toitlustuse valdkonnas kehtivatest nõuetest, millega arvestada tegevuskoha valikul ja edaspidises ettevõtte tegevuses. Käsitletakse lisaks alkoholile ja tubakatoodete müügil kehtivaid erisusi ning reklaamile kehtivaid nõudeid. Raili Nääme (juhtivspetsialist) ja Kristi Kallip (vanemspetsialist) tarbijakaitse osakonnast.

Tallinna tarbijakaitse osakonna järelevalve meeskonna igapäeva tööks on kaubandustegevuses kehtivate nõuete täitmise seiramine ja kontrollimine. Koostööle ja ennetusele orienteeritud järelevalve teostamisel on suur rõhk teavitustegevusel ning nõustamisel.

Osale seminaril ja saa teadlikuks!

Slaidid ja link järelvaatamiseks ​mp4 icon Meeting-20240417_140248-Meeting Recording.mp4
Lisaks lühiklippide lingid:


Oleme tänulikud, kui leiate aega anda tagasisidet  (ctrl+hiireklõps)  tagasiside küsimustikus https://ettevotlus.epood.tallinn.ee/koolitused/tagasiside/58/7j6SH62oAnKL_u5v


Ettevõtluskeskuse koolituskalendri koos toimunud koolituste materjalidega leiab siit
NB! Kõigist koolitustest ja loengusarjadest saad esimeste seas teada, kui liitud ettevõtja uudiskirjaga või Tallinna ettevõtluskeskuse Facebooki lehega Lisainfo:
Krista Kink
Tallinna Strateegiakeskuse linna ettevõtluskeskuse juhtivkonsultant
e-post: [email protected]
tel. +372 640 4225