Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tasuta seminar Mektory Innovation HUb´is „Kuidas kujundada hübriidtöö Sinu ettevõttes?“

-

Tasuta seminar Mektory Innovation HUb´is „Kuidas kujundada hübriidtöö Sinu ettevõttes?“

Tallinna ettevõtluskeskus korraldab koostöös TalTech´i majandusteaduskonnaga seminarisarja "Ettevõtlusakadeemia 2023", mille veebruarikuu seminaril räägime hübriidtööst.
 

Mis on hübriidtöö? Mis on hübriidtöö eelised ja väljakutsed? Kuidas hübriidtööd kujundada konkreetse ettevõtte kontekstis? Millised on need peamised elemendid, millele ettevõte peaks hübriidtöö kujundamisel tähelepanu pöörama? Kuidas valmistada inimesi ette hübriidtööks? Arutame praktilisi näpunäiteid teadusuuringutest ning vaatleme näiteid erinevatest ettevõtetest. 

Ettekandja tutvustus: Mari-Klara Stein on juhtimise valdkonna professor Tallinna Tehnikaülikooli ärikorralduse instituudis ja Copenhagen Business School-i digitaliseerimise instituudi kaasprofessor. Maril on doktorikraad Bentley Ülikoolist Ameerika Ühendriikides. Mari teadustöö keskendub digimuutuste ja tulevikutöö teemadele ja ta on sellel teemal publitseerinud mitmetes juhtimise valdkonna tippajakirjades (nt MIS Quarterly ja Journal of Management Studies). Marit on pärjatud Euroopa Aasta Teadustöö auhinnaga CIONET poolt, ja Varajase Karjääri auhinnaga Association for Information Systems (AIS) poolt. Mari tegutseb toimetajana mitmetes tippajakirjades.

Lisatud seminari slaidid ja video

Seminar toimub TalTech Mektory Innovation HUb´is (Raja 15)

Vaata ka teisi ettevõtlusakadeemia kevadhooaja seminare ja pane ennast juba kirja. 

Lisainfo: 
Krista Kink
Tallinna ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskus [email protected] 640 4225

Helena Rozeik
TalTech, majandusteaduskond [email protected]