Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
-

Technopolis Business Breakfast esitleb: Eero Sikka – Eduka meeskonnatöö 5 alust


Kas saad oma meeskonna osas selgelt vastata JAH järgmistele küsimustele:

1. Meeskonna liikmed on aruteludes kirglikud ega hoia oma seisukohti tagasi?
2. Meeskonna koosolekud on huvitavad ja tulemuslikud?
3. Meeskonna liikmed lõpetavad diskussioonid selge lahenduse ja konkreetse tegevusplaaniga?
4. Meeskonna liikmed kohustavad üksteist ideede, plaanide ja tegevuste osas?
5. Meeskonna tulemused on kõigile olulisemad kui isiklik heaolu ja isiklikud tulemused?

Kui sul on kõhklusi, siis tule 26. jaanuaril Technopolis Business Breakfastile, kus seekord räägime “Efektiivse meeskonnatöö 5-st võtmetegurist”.
Patrick Lencioni on öelnud: Mitte strateegias või tehnoloogias vaid hoopis suurepärases meeskonnatöös peitub tõeline konkurentsieelis. See on ühtepidi võimas ja samas haruldane. Meeldib see meile või mitte, aga paljud meeskonnad tegelikult ei toimi. Seda on ka keeruline vältida kuna need koosnevad ebatäiuslikest indiviididest. Olgu siis tegu korvpallimeeskonna või ettevõtte juhtkonnaga, sisemine poliitika ja selguse puudus on pigem reegel kui erand.
Saades meeskonnatöö päriselt käima, on võimalik edu saavutada ükskõik mis turul, ükskõik milliste konkurentide vastu. Juhid on loomulikult kõige sellega nõus, samas tundub neile seda pea võimatu saavutada.

Õnneks on olemas lahendus ebaefektiivse meeskonnatööga seotud väljakutsetele ning sellest juhtimiskonsultant ja coach Eero Sikka 26. jaanuari hommikuseminaril ka räägib.
Iga osaleja saab seminarilt kaasa praktilise tööriistakasti, mida oma meeskonnaga kohe rakendama hakata ning seda järgides on võimalik ükskõik milline meeskond järgmisele tasemele viia.
Peale Eero ettekannet toimub paneeldiskussioon tippjuhtidest parimate praktikutega, kust saab kaasa ka hulga praktilisi päris elu näiteid sellest, mis meeskonnatöös toimib ja mis mitte.

Palume registreeruda hiljemalt 23. jaanuaril.

Allikas: ÜlemisteCity