Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

1. veebruarini võimalus liituda Tallinna ühisstendiga kinnisvaramessil Mipim 2023

Tallinna Strateegiakeskus kutsub ettevõtjaid osalema rahvusvahelisel kinnisvara, investeeringute ja tarkade lahenduste messil MIPIM 2023, mis toimub 14.-17. märtsini 2023 Cannes’is, Prantsusmaal, kus Tallinna linn osaleb oma stendiga. Liitumiseks on nüüd viimane võimalus, sest vaid mõne kaaseksponendi koht on veel vaba.

MIPIM on üks juhtivamaid rahvusvahelisi erialamesse, mis toob kokku mõjukaimad kinnisvara, arhitektuuri, kinnisvaratehnoloogiate, kohaturunduse ja investeeringute ala asjatundjad enam kui 100 riigist. Tallinn on ettevõtjatega osalenud messil kümnel korral.
Kui Sul on soovi tutvuda valdkonna arengutrendidega, uute kinnisvaraprojektidega, tutvustada oma projekte, leida koostööpartnereid või investoreid ning laiendada rahvusvaheliste ärikontaktide võrgustikku, siis kasuta võimalust Tallinna ühisstendiga liitumiseks.
Messil osalemiseks tuleb sõlmida kaaseksponendi leping Tallinna Strateegiakeskusega ja tasuda keskusele kaaseksponendi tasu, misjärel saadetakse soodushinnaga messipääsme registreerimise link.

Kaaseksponendi tasu on ettevõtte kohta 2500 eurot (sh käibemaks), mis sisaldab kuni kahe eksponendi esindaja registreerimise õigust messikorraldaja poolt kaaseksponendile kehtestatud hinnaga. Juhul, kui eksponent soovib kaasata messile kolm või enam isikut, lisandub kaaseksponendile täiendav kulu 400 eurot isiku kohta alates kolmandast osalejast.
Kaaseksponendi tasudest katab Tallinna linn kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja stendiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast materjalide transporti.

Ettevõtja kanda jäävad täiendavalt:
  • messipääsme tasu
1190 eurot kuni 31. jaanuarini 2023
​​​1290 eurot 1. veebruarist kuni 27. veebruarini
1870 eurot 28. veebruarist kuni 17. märtsini
Tasu sisaldab pääset messialale, konverentsidele, messi avavastuvõtule ning kinnisvaraprojektide tunnustusüritusele MIPIM Awards, sissekannet elektroonilisse andmebaasi ja ligipääsu digitaalsele online-messiplatvormile.
  • reisi- ja majutuskulud

Messile ootame ettevõtteid, kes pakuvad kinnisvarasektorile tooteid ja teenuseid (kinnisvaraarendus, ehitus, finants, õigus, arhitektuur, uued tehnoloogiad jt).
Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 1. veebruariks 2023.

Kontakt:
Kärt Kanne,
Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistus,
e-post kart.kanne@tallinnlv.ee, tel 640 4227

Messist lähemalt: www.mipim.com