Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Avatud on taotluste vastuvõtt linna ettevõtlustoetustele

Avatud on taotluste vastuvõtt linna ettevõtlustoetustele

Vajad nõu ettevõtte loomiseks või arendamiseks? Soovid uusi ideid ja teadmisi ettevõtlusmaastikul toimuvast? Tahad edasi liikuda kiiremal sammul ja protsesse ettevõttes digitaliseerida?

Kui jah, siis on Tallinna ettevõtluskeskuse teenused ja toetused just Sinu jaoks:

Tallinna ettevõtlustoetused:

 • väikeettevõtja digilahenduste toetus 
  Eettevõttes varem mitte kasutuses olnud digilahenduse soetamiseks või arendamiseks kuni 6000 eurot ühe taotleja kohta kalendriaastas.
 • praktikajuhendaja toetus 
  Praktikajuhendajale õppepraktika toimumise ajal praktikandi juhendamisega seotud lisatöö tasustamiseks 4 eurot ühe juhendamistunni kohta, sh kõik töötasult makstavad ja kinnipeetavad maksud ja maksed. Toetuse piirmäär ühe taotleja kohta kalendriaastas on 3000 eurot.
 • messitoetus 
  Kuni 1000 eurot ühe taotleja kohta kalendriaastas Eestis toimuvatel messidel osalemiseks.
 • välismessitoetus 
  Kuni 8000 eurot ühe taotleja kohta kalendriaastas eksponendina osalemiseks valdkondlikel välismessidel, et soodustada ettevõtjate kontaktvõrgustiku laienemist ning suurendada nende rahvusvahelist konkurentsivõimet ja ekspordivõimekust.

Toetused fb.png
Kellele on Tallinna linna digilahenduste toetus mõeldud?  Millistel tingimustel toetust saab taotleda? Kuidas toimub hindamine? Kuidas digitaliseerimine aitab ettevõttel kasvada ja oma tööd efektiivsemaks muuta?

Selgitusi jagatakse digilahenduste toetuse veebiseminaril.

Enne väikeettevõtja digilahenduste toetuse taotluse esitamist palume võtta ühendust Tallinna ettevõtluskeskuse ettevõtluskonsultantidega. Eelkonsultatsiooni eesmärk on anda infot, millistel tingimustel kvalifitseerub ettevõte toetust taotlema ja kuidas paremini taotlust koostada.

Lisainfo: 
Tallinna ettevõtluskeskuse ettevõtluskonsultantidelt

Sarnased uudised