Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Eesti toidu koolitus- ja arenguprogrammi Ekspordivägi hübriidkonverents „Inspireeriv koostöö toidusektoris“

Eesti toidu koolitus- ja arenguprogrammi Ekspordivägi hübriidkonverents „Inspireeriv koostöö toidusektoris“

PRIA ja Maaeluministeerium koostöös Marketingi Instituudiga kutsuvad kõiki põllumajandus- ja toidutootjaid osalema Eesti toidu koolitus- ja arenguprogrammi Ekspordivägi hübriidkonverentsil „Inspireeriv koostöö toidusektoris“, mis toimub 24. mail 2022 algusega kell 13.00 T1 kaubanduskeskuse kino Cinamon saalis 6. Võimalik osaleda ka veebi vahendusel! Konverents on osalejatele TASUTA!

Tule konverentsile, et:

  • saada aru, kuidas jaekettidega kõige paremini koostööd teha ja ühiselt hangetel osaleda;
  • kuulata, millised on rahvusvahelised praktikad ning uuendused jaekettide ja toidutootjate omavahelises koostöös ja mil moel võiks neid Eestis rakendada;
  • saada inspiratsiooni toimivatest rahvusvahelistest uuenduslikest koostöömudelitest;
  • jõuda arusaamisele, milline koostöömudel on toodete jaeketti saamisel parim;
  • kohtuda teiste ettevõtete esindajatega toidusektorist, et omavahel kogemusi vahetada.

Oma kogemusi jagavad: Coop Eesti ostujuht Oliver Rist, Organic Denmark rahvusvahelise turunduse direktor Pernille Bundgard (DK), Põllumajandusuuringute Keskuse maamajanduse analüüsi osakonna juhataja asetäitja Agnes Naarits, Terminal Oil kaubandusjuht Evelyn Märtin, Baltic Restorans Estonia AS ostujuht Kairi Järvetar.

Paneeldiskussioonis osalevad Koit Kelder (Saarte Koostöökogu), Hardi Tamm (Piimaklaster MTÜ) ja Mirjam Pikkmets (Talumeiereide Liit / Mätiku talumeierei).

Lisainfo ja registreerimine: https://bit.ly/inspireeriv-koostoo-toidusektoris

Koondlogo_meilipais-2.png

Konverents toimub MAK 2014-2020 meetme teadmussiirde pikaajaline programm toidusektori müügivõime edendamiseks raames. Rahastamisallikas: riigieelarve, Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).