Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Ettevõtlusakadeemia veebiseminar “Kust leida raha? Ettevõtte finantseerimise „tööriistakast“"

Tallinna Straateegiakeskuse ettevõtluskeskus koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia kevad 2021" veebiseminaril 22. aprillil 2021 kell 10.00-11.30

Ettevõtte tegevuse ning kasvu rahastamiseks on palju erinevaid võimalusi. Eesti finantseerimise maastik on viimase kümne aasta jooksul muutunud oluliselt mitmekesisemaks ning pangalaen ei ole sugugi ainus võimalus täiendava raha kindlustamiseks. Ettekandes keskendume järgmistele küsimustele: Kus asetseb Sinu ettevõte finantseerimise elukaarel ning milliseid võimalusi võiksid kasutada, kui vajad kasvuks täiendavat kapitali? Millised on erinevate investorite ning rahastajate ootused ning huvid? Mida peab tegema selleks, et leida sobilik kapital?

Valeria_Kiisk_PhD_Redgate.jpgLektoriks on Valeria Kiisk, Redgate Capitali partner ja juhatuse liige. Valeria on Baltikumi juhtiva investeerimispanganduse ettevõtte Redgate Capital partner ning juhatuse liige. Redgate Capital aitab ettevõtetel kasvada – läbi kapitali kaasamise, ettevõtete ühinemiste ja omandamiste ning kinnisvaratehingute nõustamise. Oma 12-aastase ajaloo jooksul on Redgate Capital nõustanud projekte mahus üle 1 miljardi euro. Valeria on panustanud Redgate Capitali arendamisesse alates 2009. aastast, vedades arvukaid ettevõtete M&A, kapitali kaasamise ning restruktureerimise projekte. Enne Redgate Capitali on ta töötanud varahaldusettevõttes Evli Securities ning nõustamisettevõttes United Partners.
Valerial on doktorikraad ärikorralduses Tallinna Tehnikaülikoolist. Eelnevalt on ta lõpetanud Stockholm School of Economics in Riga bakalaureusekraadiga majanduses ja ärikorralduses ning Tallinna Tehnikaülikooli magistrikraadiga ärikorralduses (cum laude).

Lisatud toimunud seminari loengumaterjalid

Seminar on tasuta, kuida vajalik on eelnev registreerumine.

Lisainfo:
Krista Kink, Tallinna ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskus, krista.kink@tallinnlv.ee,
640 4225

Helena Rozeik, Tallinna Tehnikaülikool, helena.rozeik@taltech.ee

Vaata Tallinna ettevõtluskeskuse sündmuste kalendrit