Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

ISPIM 2024 Innovatsioonikonverents 9.-12. juunini Tallinnas

ISPIM 2024 Innovatsioonikonverents 9.-12. juunini Tallinnas

Tallinn võõrustab rahvusvahelist innovatsioonikonverentsi ISPIM.

9.-12. juunil toimub Tallinnas kõrgetasemeline innovatsioonikonverents ISPIM, mis toob kokku innovatsioonispetsialistid akadeemilistest ringkondadest ja tööstusvaldkonnast üle maailma. Konverentsi teemaks on "Globaalse mõjuga kohalikud innovatsiooni ökosüsteemid" ning see pakub suurepärase võimaluse tutvuda uusimate innovatsioonisuundumustega ja luua kontakte rahvusvahelise innovatsioonikogukonnaga.

Konverentsi raames korraldatakse mitmeid töötubasid, kus analüüsitakse uusimaid akadeemilisi uuringuid ja tööstusvaldkonna edulugusid. Osalejad saavad võimaluse arutada innovatsiooni puudutavaid teemasid ning jagada oma kogemusi ja teadmisi.

Konverentsil astuvad üles juhtivad innovatsiooni mõtteliidrid, kes avaldavad arvamust Eesti kiiresti areneva innovatsiooniökosüsteemi kohta. Ettekandega esineb ka Tallinna linna innovatsiooniekspert Mart-Emil Talivere.

ISPIM konverents on üks maailma juhtivaid innovatsioonialaseid üritusi, mis toimub igal aastal erinevas riigis. Tallinna valimine 2024. aasta konverentsi toimumispaigaks on tunnustus Eesti innovatsioonisaavutustele ning kinnitab meie positsiooni innovatsiooniliidrite seas.

 

Loe lähemalt konverentsi kohta tehnopol.ee/sundmused/tehnopol-soovitab-ispim-2024-innovation-conference