Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kutse osalema Tallinna ühisstendil kinnisvaramessil MIPIM 2024

Tallinna Strateegiakeskus kutsub osalema ülemaailmsel kinnisvara, investeeringute ja tarkade lahenduste messil MIPIM 2024, mis toimub 12.-15. märtsini 2024 Cannes’is Prantsusmaal.

MIPIM on üks juhtivamaid rahvusvahelisi erialamesse, mis toob igal aastal kokku rahvusvahelise kinnisvara valdkonna kõige mõjukamaid tegijaid erinevatest sektoritest, alates kinnisvaraga seotud uute tehnoloogiate pakkujatest, arendajatest, arhitektidest, finantsasutustest ja kohaturundajatest kuni investeeringute ala asjatundjateni enam kui 100 riigist. Tallinn on koos ettevõtjatega osalenud messil üle kümne aasta.
Kui Sul on soovi tutvuda valdkonna arengutrendidega, uute arendusprojektidega, nutikate linnaruumi ning targa linna lahendustega, tutvustada oma projekte või tooteid, leida koostööpartnereid või investoreid ning laiendada rahvusvaheliste ärikontaktide võrgustikku, siis kasuta võimalust Tallinna ühisstendiga liitumiseks.
Messil osalemiseks tuleb sõlmida kaaseksponendi leping Tallinna Strateegiakeskusega ja tasuda kaaseksponendi tasu, misjärel saadetakse kaaseksponendile soodushinnaga messipääsme ostmise registreerimise link.
Kaaseksponendi tasu:

  • vähem kui 250 töötajaga ja kuni 50 miljoni euro suuruse aastakäibega ettevõttele, mittetulundusühingule ja sihtasutusele 2500 eurot (sh käibemaks);
  • enam kui 250 töötajaga ja üle 50 miljoni euro suuruse aastakäibega ettevõttele ja avalik-õiguslikule juriidilisele isikule 
    4000 eurot (sh käibemaks).
Kaaseksponendi tasu sisaldab kuni kahe kaaseksponendi esindaja registreerimise õigust messikorraldaja poolt kaaseksponendile kehtestatud hinnaga. Juhul, kui eksponent soovib kaasata messile kolm või enam isikut, lisandub osalustasule 500 eurot iga täiendava osaleja kohta.
Kaaseksponendi tasudest katab Tallinna linn kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipinna rendi, stendi kujunduse ja ehitusega, samuti rahastatakse sellest summast materjalide transporti.
Kaaseksponendi kanda jäävad täiendavalt:
  • messipääsmete tasu (sisaldab pääset messialale, konverentsidele, messi avavastuvõtule ning arendusprojektide MIPIM Awards auhinnagalale, sissekannet elektroonilisse andmebaasi ja ligipääsu digitaalsele online-messiplatvormile):
  • 1160 eurot registreerimise algusest kuni 3. jaanuarini 2024
  • 1260 eurot 4. jaanuarist  kuni 1. veebruarini 2024
  • 1360 eurot 2. veebruarist kuni 28. veebruarini 2024
  • 1960 eurot 29. veebruarist alates.
  • reisi- ja majutuskulud

Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 30. novembriks 2023.

PS! Kutsume kinnisvaraarendajaid osa võtma ka rahvusvahelisest kinnisvaraauhindade konkursist MIPIM Awards 2024. Auhinnakategooriad ja taotlusvormi leiab veebilehelt www.mipimawards.com/mipimawards2024. Kandideerimine on avatud kuni 24. novembrini.
 
Messist lähemalt: www.mipim.com


tallinna_stendi_uus_asukoht.jpg

Kontakt:
Kärt Kanne
Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistus
e-post kart.kanne@tallinnlv.ee, tel 640 4227