Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Majandusakadeemia veebiseminar "Infoturve – kas IT inimeste või ettevõtte juhtimise teema?"

Majandusakadeemia veebiseminar "Infoturve – kas IT inimeste või ettevõtte juhtimise teema?"

12. mail 2022 kell 10.00-11.30 korraldab Tallinna ettevõtluskeskus koostöös Tartu Ülikooli Tallinna esindusega veebiloengu infoturbe teemal.

Kui üks väike ettevõte arvab, et me oleme nii väikesed, et meid mingid küberteemad ei puuduta, siis mõtleks korraks hoopis nii – lülita oma ettevõte välja internetist ja unusta, et sul on telefon, arvuti või mõni juhtpult mingite seadmete kontrollimiseks, ning nüüd lülita välja ka elekter. Kas saad edukalt oma äritegevust jätkata ja kui kaua niimoodi vastu peaksid? Või kuidas mõjub su ettevõttele, kui kliendiandmete lekke tagajärjena su ettevõte kohtusse kaevatakse ja kahjutasu nõutakse?

mari seeba.png

Räägime teemadel, mis aitavad ettevõtjal aru saada, millises osas on infoturve talle oluline ja mida ikkagi teha, kui midagi juhtub. Püüame leida ennetusmeetmeid, et need juhtumised oleksid võimalikult väikese kahjuga ja vaatame üle kohad, kust abi ja infot saab.

Pärast seminari võiks iga osaleja osata läbi kaaluda, millised turvaeesmärgid ta peaks oma ettevõttele seadma, mida oma partneritelt nõuda ning kuidas oma turvameetmed üle vaadata.

Mari Seeba on üle 17 aasta olnud tegev infoturbe halduse, auditeerimise, standardimise ja meetmete loomise maailmas nii audiitori, konsultandi kui analüütikuna ja seda nii Cybernetica meeskonnas, vabakutselisena kui nüüd RIA koosseisus Eesti infoturbe standardi arendamise tiimis. Samaaegselt tegeleb Mari ka Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi infoturbe teadustiimis infoturbe mõõdikute teemaga. Lisaks on ta Eesti Infosüsteemide Audiitorite Ühingu juhatuse liige ja korraldanud audiitorite igakuiseid koolitusseminare juba rohkem kui 15 aastat.

Registreerun

Lisainfo:      

Pille Põesaste                          
Tallinna ettevõtluskeskus
Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistus                            
E-post: [email protected]                            
Tel: 640 4207           

Ene Teemäe                          
Tartu Ülikooli Tallinna esindus                                 
E-post: [email protected]                                     
Tel: 737 6600

Vaata Tallinna ettevõtluskeskuse sündmuste kalendrit