Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Praktiline roheettevõtluse töötuba Tallinnas

Oled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 5. märtsil 2022, Estonian Business School’i (EBS), aadressil A. Lauteri 3, Tallinn.

Miks osaleda?

  • Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
  • Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud meie rohementorid.
  • Võimalus liituda kohapeal edutiimiga, kus naised toetavad üksteist valitud eesmärgi elluviimisel. Abiks on programmi äri- ja rohementorid.

Keda oodatakse osalema?

Seminarile ootame osalema nii alustavaid kui ka juba tegutsevaid naisettevõtjaid, kel on oma ettevõte, oma äriideest alles unistajaid ja ettevõtluses tegutsevaid naisi, kes soovivad muuta oma teenused või tooted roheliseks.
Tule kindlasti osalema, kui tunned, et soovid vähendada oma ettevõtte, kus töötad, jalajälge keskkonnale.

Töötoa läbiviijad:

Töötoas jagavad oma teadmisi ja praktilist nõu rohelisest ettevõtlusest Tallinna Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator Erika Pihl ja keskkonnabioloog Helen Orav-Kotta, rohekommunikatsiooni teadmisi jagab programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ idee autor ja projektijuht Siiri Tiivits-Puttonen.

Edutiimide loomist koordineerib ettevõtja Riina Piigli.

Ajakava ja registreerumine EENA kodulehel

Lisainfo facebook.com/Naisedettevotluses/