Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Sul on äriidee – mis edasi?

Kui Sul on huvitav ja innovatiivne äriidee, aga Sa ei tea, mida edasi teha, siis see programm on just Sulle! Kui Sul aga ideed ei ole, tule ikka avaüritusele, äkki leiad seal ideega meeskonna, kellega ühineda? Või leiad idee, mida arendama hakata?

Inglisekeelne äriideede arendamise programm STARTERtallinn on avatud nii ülikoolide, kutse- ja rakenduskõrgkoolide tudengitele, kui ka gümnaasiumide õppuritele.
Tasuta töötoad, mentorkohtumised ja koolitused toimuvad reeglina esmaspäeva õhtuti, kestavad ligi 3 kuud ning kõik lõpeb võistlusega, kus on mitmeid ahvatlevaid auhindu oma idee edasiarendamiseks.
Detailsem programmi kirjeldus ja kevadsemestri ajakava on leitav: https://starteridea.ee/STARTERtallinn


STARTERtallinn alustab uut semestrit avaüritusega 16. veebruaril 2023 kell 14:00-18:00 TalTech Tudengimajas.  

Avaüritusel esinevad mitmed erinevate valdkondade eksperdid, andmaks infot ja inspireerimaks huvipakkuvate ideede leidmisel. Toimub ideede genereerimine ning antakse võimalus oma idee tutvustamiseks ja meeskondade moodustamiseks. Avaürituse läbiviijaks on Ajujahist tuntud Harri Tallinn.
Rohkem informatsiooni avaürituse ja registreerimise kohta: https://www.facebook.com/events/1364906634321685
Avaüritusele registreerumise tähtaeg on 12. veebruar 2023.

Tule julgesti avaüritusele – suurepärane võimalus leida meeskonnakaaslasi ka teistest koolidest, kellega koos oma äriideed edasi arendada ja järgmist unicorni
luua. Kui ideed pole, aitame selle leida.
Ootame Sind - STARTERtallinn võib olla algus Sinu ettevõtja teel!


STARTERTallinna toetab ka Tallinna linn