Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinn otsib parimaid ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid

Tallinn otsib parimaid ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid

Tallinna linn korraldab Tallinna Ettevõtluspäeva raames sel sügisel juba 20. korda ettevõtluskonkursi, et tõsta esile kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid.

27. septembril toimuval pidulikul galal tunnustatakse kõiki Tallinna ettevõtteid ning kuulutatakse välja aasta parim ettevõtlust või turismi soosiv kinnisvara arendusprojekt, ettevõtete vaheline koostööprojekt, alustav ettevõte, turismitegu, töökohtade looja, ökouuendus ja tulevikulahendus. Lisaks seitsmele põhikategooriale antakse koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ja sihtasutusega Eesti Rakenduskõrgkoolid üle ka eriauhinnad aasta parimatele rakenduslikele teadustöödele.

Tallinna abilinnapea Joosep Vimma sõnul on pealinna ettevõtted tõestanud end paindlike ja innovaatilistena. „Konkursiga tahame esile tõsta just uuendusmeelseid ja tulevikku vaatavaid ettevõtmisi,“ rääkis Vimm. „Keskkonnahoidlik mõtteviis on aina tugevamalt kanda kinnitanud kõigis ettevõtlusvaldkondades. On oluline, et toome edukaid ja innovaatilisi ettevõtjaid eeskujuks, et ka teisi innustada oma ambitsioone ellu viima.”

Konkursile on oodatud osalema kõik Tallinna ettevõtted, kes on aastaga omas valdkonnas midagi märkimisväärset korda saatnud. Näiteks toonud turule põneva toote või teenuse, loonud oma tegevusega ühiskonnale lisaväärtust või valmis saanud ägeda koostööprojektiga. Oma kandidatuuri saab üles seada Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel kuni 10. septembrini.

Kandideeri 2023. a arendusprojekti auhinnale, kui oled valmis saanud kinnisvaraarendusega, mis aitab kujundada kaasaegset, ettevõtlust või turismi soosivat linnaruumi ja luua atraktiivset elukeskkonda. 

Vaata ka arendusprojekt 2022 võitja Kaamos Kinnisvara tegevjuhi Taimo Mureri videopöördumist 

 

Kandideeri 2023. a koostööprojekti auhinnale, kui oled valmis saanud projektiga, mis on ellu viidud sarnast majandushuvi jagavate ettevõtjate, teadus- ja arendusasutuste ja/või kolmanda sektori organisatsioonide efektiivses koostöös ning mille tulemusena on suur potentsiaal saavutada majanduslikku edu.

Kandideeri 2023. a särav startija auhinnale, kui oled Tallinnas alustanud äritegevusega viimase kolme aasta jooksul, et saaksime tunnustada Sinu ettevõtlikkust, uuendusmeelsust ja kiiret arengut.

Vaata ka särav startija 2022 Rakett69 Teadusstuudio videopöörudmist

 

Kandideeri 2023. a turismitegu auhinnale, kui oled sel aastal teoks teinud ühe projekti, mis on toonud Tallinnale turismisihtkohana lisaväärtust ja suurendanud selle tuntust.

Kandideeri 2023. a töökohtade looja auhinnale, kui oled loonud viimase aasta jooksul Tallinnas või selle lähiümbruses vähemalt 10 uut töökohta ja tegevuse laienemisega on kaasnenud investeeringud.

Kandideeri 2023. a ökouuenduse auhinnalekui oled loonud uute innovaatiliste lahendustega tuntavat positiivset mõju keskkonnale, edendanud säästlike lahenduste laiemat ja vastutustundlikku kasutamist ning andnud elanikkonnale teavet keskkonnateadlikest ökouuendusi välja töötanud ettevõtetest.

Kandideeri 2023. a tulevikulahenduse auhinnale, kui oled viimase kahe aasta jooksul turule toonud või kasutusele võtnud ressursisäästliku uue või oluliselt täiustatud toote, teenuse, tehnoloogia või ärimudeli, mis on muutnud linnakeskkonna paremaks ja nutikamaks ning aidanud kaasa ühiskonna arengule. 

Vaata ka tulevikulahendus 2022 Bisly videopöördumist  

Igas kategoorias valitakse välja kolm nominenti, kelle seast selgub kategooria võitja. Võitjad kuulutatakse välja 27. septembril Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul vastuvõtul.

Ettevõtluskonkurss on osa igasügisesest Tallinna Ettevõtluspäevast, mis toimub sel aastal 26. septembril. Aasta 2023 on kuulutatud üle-euroopaliseks oskuste aastaks ning nii keskendub ka Tallinna Ettevõtluspäeva 20. juubeliaasta teemale „Tuleviku ettevõtluses maksavad oskused“. Püüame päeva jooksul üheskoos lahti mõtestada, kuidas on aastate jooksul muutunud teadmised ja oskused ning millised on sektorite, aga ka juhtide vajadused täna ja tulevikus? Milliseid oskusi ja teadmisi peab omama ettevõtja ning milliseid oskusi ootab tööandja tööturult?

Lisainformatsioon:
Kärt Kanne
Tel 640 4227
E-post [email protected]