Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tule Tallinna Ettevõtluspäeva koostööpartneriks ja loome koos sisukat programmi!

Tule Tallinna Ettevõtluspäeva koostööpartneriks ja loome koos sisukat programmi!

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on Tallinna ettevõtluskeskus alati kaasanud koostööpartnereid, nii ka sel aastal. Kui arvad, et saaksid omalt poolt programmi veelgi sisukamaks ja huvitavamaks muuta, võta julgelt ühendust!

Tallinna Ettevõtluspäev toimub 26. septembril Viru konverentsikeskuses

Ettevõtluspäeval soovime pakkuda kasulikku infot, häid ideid ja inspiratsiooni juba tegutsevatele ettevõtjatele ning hoogu tiibadesse nendele, kes alles veeretavad oma peas mõtet ettevõtlusega alustada.

Tallinna Ettevõtluspäeva 20. juubeliaasta peateema on Tuleviku ettevõtluses maksavad oskused. Püüame päeva jooksul üheskoos lahti mõtestada, kuidas on aastate jooksul muutunud teadmised ja oskused ning millised on sektorite vajadused täna ja tulevikus? Milliseid oskusi ja teadmisi peab omama ettevõtja ning milliseid oskusi ootab tööandja ja vajab tööturg?

Iga partner lähtub ürituse kokkupanekul oma valdkonnast ning proovib sisu ettevõtluspäeva peateemaga siduda.

Tallinna Ettevõtluspäeva keskus on 26. septembril Viru konverentsikeskus, kus ootab programmiga täitmist 8 saali. Tallinna ettevõtluskeskus tasub konverentsikeskuse rendi, tehnika ja teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt partneri poolt korraldatava ürituse sisu (esinejad, spetsiifilised soovid jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid siis soovitavalt mitte põhipäeval. Oma ruumides korraldatud ürituste tehnilise korraldamise ja läbiviimise eest hoolitseb partner ise, ettevõtluspäeva programmis kajastatakse ürituse sisututvustust ja toimumise infot (nt aadress).

Kuidas programmiga liituda: Oma üritusega ettevõtluspäeva programmi kandideerimiseks palume täita hiljemalt 17. augustiks veebi registreerimisvorm. Viru konverentsikeskuse ruumidesse saab üritusi lisada kuni saalide ajakava täitumiseni.  Lisaküsimuste korral pöördu palun: [email protected].

Korraldajatele mõeldud info on kättesaadav ka ettevõtluspäeva kodulehel http://ettevotluspaev.tallinn.ee/korraldajale/