Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Digioskuste arendamise programmi esimene veebiseminar: Pilveteenused

Tänapäeva ühiskonnas osalemine nõuab mitmeid tehnoloogiaga seotud pädevusi, mida viimase kümnendi jooksul on hakatud pidama kirja- ja arvutamisoskusega võrreldavateks eluks vajalikeks oskusteks. Uued tehnoloogiad tunduvad keerukad ja tundmatud, ometigi meie igapäeva elu lihtsustavad just nendel põhinevad lahendused. Antud programm aitab neid tehnoloogiaid mõista ja tuua nende sisu meile lähemale. Töötukassa koostöös Tartu Ülikooli oma ala professionaalidega on välja töötatud seminarisarja tutvustamaks digimaailma uusi tehnoloogiad ja nende kasutusvõimalusi.

Tallinnas tunnustati Euroopa parimaid disainereid

Sel laupäeval, 18. juunil jagati Kultuurikatlas Euroopa Disainiauhindu (ED-Awards). Eesti disainibüroodest said auhinnalised kohad: DUX, Velvet, Neway ja Platvormi, Stuudio Stuudio, Disainiosakonna ning inphysica stuudio ühisprojekt.

Tallinnas antakse sel nädalal üle Euroopa Disainiauhinnad

17. – 19. juunini toimub Tallinnas Euroopa Disainifestival, mis toob Eestisse kokku enam kui 100 tippdisainerit kogu maailmast. Festivali kulminatsiooniks saab laupäeval Kultuurikatlas toimuv Euroopa disainiauhindade gala, kus tunnustatakse Euroopa parimaid. Teiste seas on nomineeritud neli Eesti disainibürood.