Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing

Digioskuste arendamise programmi esimene veebiseminar: Pilveteenused

Tänapäeva ühiskonnas osalemine nõuab mitmeid tehnoloogiaga seotud pädevusi, mida viimase kümnendi jooksul on hakatud pidama kirja- ja arvutamisoskusega võrreldavateks eluks vajalikeks oskusteks. Uued tehnoloogiad tunduvad keerukad ja tundmatud, ometigi meie igapäeva elu lihtsustavad just nendel põhinevad lahendused. Antud programm aitab neid tehnoloogiaid mõista ja tuua nende sisu meile lähemale. Töötukassa koostöös Tartu Ülikooli oma ala professionaalidega on välja töötatud seminarisarja tutvustamaks digimaailma uusi tehnoloogiad ja nende kasutusvõimalusi.

Loomeinkubaatori koolitus "Fotod väikeettevõtjale - kuidas ja mida?"

Väikeettevõtjana on vaja brändi visuaalseks tutvustamiseks fotosid sotsiaalmeediasse, e-poodi, veebilehele. Kuidas teha häid fotosid väikse eelarve ja suurte eesmärkidega? Mis vahe on tootefotol ja reklaamfotol? Nendele ja paljudele teistele küsimustele vastame fotode koolitusel. Koolitus toimub 15. juunil 2022 kell 10.00 - 12.00 Zoom keskkonnas.

Tšehhi-Eesti äriseminar ja B2B kohtumised

26. mail külastab Eestit Tšehhi äridelegatsioon. Sel puhul korraldab Eesti Kaubandus-Tööstuskoda koos Tšehhi saatkonnaga Eestis ja Morava-Sileesia kaubanduskojaga Tšehhi-Eesti äriseminari, millele järgnevad B2B kohtumised. Tšehhi ettevõtted on erinevatest valdkondadest: alumiinium, pakendid, toit, tarkvara lahendused, tehnoloogia, mööblitootmine, insener-tehniline tegevus jne.

Eesti toidu koolitus- ja arenguprogrammi Ekspordivägi hübriidkonverents „Inspireeriv koostöö toidusektoris“

PRIA ja Maaeluministeerium koostöös Marketingi Instituudiga kutsuvad kõiki põllumajandus- ja toidutootjaid osalema Eesti toidu koolitus- ja arenguprogrammi Ekspordivägi hübriidkonverentsil „Inspireeriv koostöö toidusektoris“, mis toimub 24. mail 2022 algusega kell 13.00 T1 kaubanduskeskuse kino Cinamon saalis 6. Võimalik osaleda ka veebi vahendusel! Konverents on osalejatele TASUTA!