Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing

Tallinn Design House: värav kohalikku disainimaailma

Tallinn Design House’i lugu viib tagasi aastasse 2012, mil Tallinna Loomeinkubaator avas Baltika kvartalis väikese showroom-disainipoe ZEROo. Pood oli esialgselt mõeldud inkubatsiooniprogrammis osalevate disainerite toodete tutvustamiseks ja müügiks. Mõne aasta möödudes hakati otsima suuremaid ruume, kus saaks tutvustada ka teisi Eesti disainerbrände ning luua neile ühine turundus- ja ekspordiplatvorm. 2017. aasta maikuus avatigi Tallinna kesklinnas Rotermanni kvartalis Tallinn Design House, mis on ühtlasi Tallinna Loomeinkubaatori arenduskeskus.

Rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurss ootab osalejaid

Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu koostöös Tallinna Strateegiakeskusega kuulutab välja rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursi, mille eesmärk on väärtustada rakenduskõrgkoolide poolt teostatavaid rakendusliku suunitlusega projekte ja uurimusi, tõsta rakenduskõrgkoolide motivatsiooni koostööks ettevõtlus- ja avaliku sektoriga ning teavitada avalikkust rakenduskõrgkoolide oskusteabe rakendamisest majandustegevuses või ühiskonnas.
Pakend_AI

Olulist pakendijäätmete tagasivõtmise kohustusest

Tänases tarbimiskeskkonnas peab teadlik kaupleja harjuma keskkonnateadliku mõtteviisiga, mida rakendab ka oma ettevõtlustegevuses. Tarbijateni müüdavad kaubad on tavaliselt pakendatud, millel on roll kauba omaduste säilitamisel ja kaitsel teekonnal tarbijani. Kuid mis saab pakendist hiljem, kui tema esmased funktsioonid on täidetud?